Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog az életetekben...

Van olyan dolog az életetekben amit régen csináltok, de nagyon szégyellitek, hogy megtettétek? És a jelenben is szégyent éreztek magatok iránt.

Figyelt kérdés

Nekem van csomó ilyen dolog, régi viselkedések, tettek, kapcsolatok.... ha csak rágondolok, szörnyen érzem magam, hogy lehettem ennyire h.lye hogy így viselkedtem.



(Aki azt írja titok, stb , ne itt veszekedjen légyszíves😅 sok ilyen kérdést olvasgattam és szinte mindegyiken csak a veszekedés volt oldalakon keresztül. )


2021. aug. 22. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van.
2021. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, akkor h*lye voltam én is.
2021. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, féltékenység, hazugság, pia, bunyók és prostik. Kb ennyi.
2021. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában, tizedik osztályos koromban összeszólalkoztam néhány osztálytársammal (saját hibámból is, elismerem), és elkezdtek szóban bullyingolni. Nagyon hülyén reagáltam le a dolgot, és eszméletlenül játszottam az áldozatot. Végül megoldódott a dolog és kibékültünk, de a mai napig képes vagyok szorongani amiatt, hogy mennyire éretlen idióta voltam akkoriban.
2021. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet szégyellek a mai napig.

Intő jelek ellenére megszerettem egy nőt, aki aztán pokollá tette az életem és lenullázott.

Ha visszamehetnék időben, szóba sem állnék vele....


De, így jártam...

2021. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van
2021. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer a Fideszre szavaztam. Nagyon szégyellem!
2021. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sz.rrá aláztam magam egy férfi miatt/előtt,aki elhagyott. Mintha nem is én lettem volna....
2021. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Többször is berúgtam annyira, hogy nagyon kellemetlen és kiszolgáltatott helyzetbe kerültem, olyan is többször volt, hogy nem emlékeztem semmire, szóval tényleg csak az Isten tudja, hogy mi történt akkor velem, mindezt 16 és 18 éves korom között.

Megcsaltam a páromat a saját bizonytalanságom miatt.

Beleszerettem egy olyan emberbe, akinek a személyisége nagyon taszító, de ez valahogy akkor nem tűnt fel, mert megmagyaráztam magamnak, hogy az intő jelek valójában nem is intő jelek.

2021. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Nem éri meg szégyellni semmit amit régen, még más emberként tettünk. Azok által vagyunk ma önmagunk.
2022. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!