Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mitől szimpatikus...

Számotokra mitől szimpatikus valaki?

Figyelt kérdés

És mitől nem?


Ezen agyalok már régóta, mert eddig az összes ember azt mondta, hogy fura vagyok, és azt látom, hogy igencsak kerülnek.


Iskolában, sőt az óvodában sem voltak barátaim, már annak is örültem, ha volt olyan nap, amikor nem szekáltak.


Interneten hamar elkezdtem barátkozni, olyan 4.-es / 5.-es koromban, s most itt vagyok 19 évesen és még mindig ugyanott tartok. Ugyanúgy egyedül vagyok és ráírok csevegős oldalakon akire csak lehet, hogy ez változzon. Voltak “párkapcsolataim,” 2 hétig tartottak, ami szerintem nevetséges. Bő egy éve vagyok egyedülálló, holott nyitott vagyok, érdeklődő, de mintha menekülnének tőlem az emberek.


Mindenhol azt olvasom, hogy a lányoknak könnyű dolguk van, viszont ez nem igaz. Akármit teszek, csak elmegy a kedvem még jobban az emberektől. Ha nem lenne kutyám, már leugrottam volna a tizedikről.


Fogalmam sincs, miképpen tudnék ezen változtatni. Próbálkozom, de utálnak valami miatt.


Egyébként nem vagyok rosszkedvű, még ha most másképp is látjátok, de nehéz egy ilyen témát semlegesen kezelnem.


2021. aug. 24. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem,ha baromságokat,fosh szervezeteket és embereket támogat/képvisel.(

Nem,ha nem képes megérteni hogy miért gondolkodik ahogy gondolkodok,és kérdezés helyett csak ítélkezik pl.

Bírom,ha megvannak benne olyan alapok amik hiányoznak másokból manapság.

Pl olyan alapok,amik harmónikussá és egészségessé tesznek egy viszonyt.

2021. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Intelligens, kulturált, jó humorú és mosolygós emberek a nyerők nálam.
2021. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom valaki egyszerűen szimpatikus lehet az férfi,nő valakire meg ránézni sem bírok,vagy már alapból utálom. De nálam előny a szerénység,kedvesség,figyelmesség stb...nem kell nagy dolgokra gondolni.


Egyébként én is abban a tudatban vagyok legtöbbször hogy a nőknek könnyebb ez a dolog.

De például a húgom egyáltalán nem szereti az embereket,pedig őt nagyon sokan megakarják ismerni,van egy párja aztán ennyi,senki nem érdekli őt.

2021. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha hasonló az érdeklődési körünk, ha intelligens, ha mosolygósak, ha nyitottak.


Persze, a külső által is lesz valaki szimpatikus nekem.

2021. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha tetszik nekem
2021. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán erőszakosan-kétségbeesetten próbálod megszerettetni magad, talán nagyon tapadós vagy. Erre a korra illene hogy legyen pár barátod, akik a gyerekkorodból, iskolából, vagy egyéb helyekről rád ragad.

Keress olyan csoportokat, ahol kutyás foglalkozások vannak, vagy csak vidd le az ebed a közeli parkba, máris van egy ismerkedési alap.

Járj el szórakozni, adj magadra, és keress valamit amihez nem kell társaság , de boldoggá tesz. Fuss, olvass, ússz, eddz, meg ilyenek. A srácok meg majd amúgy is betalálnak.

2021. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az a vicc, hogy amíg szinte görcsöltem rajta, hogy nincsenek barátaim és a társasági életem egyenlő a 0-val, addig ez igaz is volt. Mikor elkezdtem lexarni az egészet, nem foglalkoztam vele hogy mit gondolnak majd rólam, nem akartam minden áron jó színben feltünteni magam, ha valakit nem bírtam, szimplán csak elküldtem a halál faxára, na onnantól kezdve minden megváltozott, lettek barátaim és volt aki kereste a társaságom🤷‍♂️ Mondjuk a koronavírus miatt szinte 0-ra redukálódtak a társas kapcsolataim, úgy érzem nincs türelmem az emberekhez...

18/f

2021. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem az szimpatikus, akivel sok a kozos tema, es ha feljönnek pl a filmek akkor nem az van hogy 2 mondatbam lezavarjuk a dolgokat, hanem rendesen kivesezzuk a témát, o is elmondja hogy miket szeret, nem szeret, miket latott sokszor stb., megkérdezgetjük egymast, kölcsönösen meghallgatjuk egymast, es figyelünk arra amit a masik mond. Nagyon sok ember van, aki leszarja mit mond a masik/harapofogoval kell kihúzni belole ezt azt/nem beszél boszavuan, hanem mindenre 1-2 mondatban válaszol, es az ilyeneket nem birom, nem szeretem a small talkokat, ha mar beszelunk, akkor rendesen beszéljük ki a témát. Kölcsönösen keressük egymast. Azert legyen humora is, nem art ha szereti a szarkazmust/fekete humort, sokszor poénkodok, es nagyon utalom ha valaki buta/nem erti a viccet, de persze ez adottsag. Szerintem is ez a baj, görcsösen ra vagy állva hogy baratokat találj, pedig azok kb random fognak jonni. Nekem ennyi lenne, hogy legyel vicces, ha kell, komoly, közvetlen, barátságos, boszavu, beszédes, jó hallgatóság. :) Cserebe probalom en is ezeket nyújtani vissza.

19l

2021. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Voltak olyan időszakaim, amikor nem kerestem senkit, mert beleuntam, de akkor sem volt változás. Talán 14-16 éves korom között mondtam azt, hogy inkább egyedül maradok, mert végülis elvagyok egymagam is.


Szoktam vinni a kutyámat kutyafuttatóba, hátha valakivel megtalálom a közös hangot, de mindenki kimenekül, ha mi bemegyünk. Ugye csak csivavák / palotapincsik / yorkiek vannak és mivel kisebbségi komplexusuk van, vernyognak, a gazdáik pedig felkapják és lelécelnek. Én pedig ott maradok a kutyámmal az üres platzon... :D

2021. aug. 25. 07:46
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ha fiút akarsz magadnak, akkor kevésbé intellektuálisan közelítsd meg a témát. Nekik általában a közvetlenség, aranyosság jön be. Én az udvarlóimmal mindig cukin viselkedtem, ismerkedésnél tipikusan lányos zavarban voltam és jött belülről, hogy tetszelegjek.

Hamar el is keltem :D


Ha meg lányokkal akarsz barátkozni, ott igazából csak valami közös érdeklődési kör vagy közös érintettség jöhet szóba. Mondjuk én annyira nem bízom a csajokban :D

2021. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!