Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról akinek...

Mit gondolsz arról akinek szakálla van? Rosszallóan nézel rá?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, 1 éve hordom, sajnos a többség negatívan áll hozzá, öregít, nem tudtok már mit kezdeni magatokkal, lettél volna sorkatona akkor nem lennél ilyen. Mindenbe belekötnek az emberek megfigyeltem, a hosszúságába, miért olyan a bajusz, terrorista fejed van, erőszakosnak nézel ki meg ilyen őrültségek.
2021. aug. 24. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a közösségen is múlik. Szerintem rossz társaságot fogtál ki. Ne törődj ezzel. Ha te jól érzed magad, akkor hordjad!
2021. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor ne foglalkozz másokkal.
2021. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem nézek rá rosszallóan, csak azt gondolom, megy a nyájjal. Mostanság minden második pasinak szakálla van, - mert viking életérzés és favágó életérzés - arra való tekintet nélkül, hogy illik-e az arcformájához vagy, hogy karban tudja-e egyáltalán tartani.


Nem bocsátkozok prekoncepciókba arra vonatkozóan, hogy erőszakos-e meg hasonlók, mert nyilván hülyeségek ezek. Ami valamelyest zavaró, hogy még nem láttam eddig olyat, - Hollywoodi sztárokon se - akin nem néz ki igénytelenül; normálisan ápolja és vágja. De az ő arcán van, az ő baja.

2021. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Ismerős mert nekem is körszakállam van,de akinek nem tetszik az ne nézze.

Kaptam már bókot is miatta sokat,meg olyan is volt akinek nem tetszett.

2021. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát ilyesmi, csak nekem a szám alatt is nő

[link]

2021. aug. 24. 23:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen igényes mint a képen, azzal nincsen gond. De egy ilyen hosszúságú szakállat már rendesen ápolni, vágni kell, különben érthető hogy negatív reakciókat kapsz.
2021. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont, ahogy a hatos mondja. Ha elkezd égnek állni meg összevissza pöndörödni, mint a mellkasszőr, az rémes tud lenni.
2021. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van, amelyik férfin jól áll, van, akin nem. Szerintem.

Ha sok rosszallást kapsz, akkor lehet, hogy valóban csak jobban kellene ápolni. A linkelt képen levő szakáll tök jól néz ki! (Az egész férfi és a frizurája nem tetszik, de a szakáll tök menő)


28N

2021. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
A szakálasok általában terroristák, utálom őket.
2021. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Mert a szakáll k.va ronda tud lenni, főleg egy fiatalon. Sok idősnek sincs szakálla.
2021. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!