Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan ismerőseitek,...

Vannak olyan ismerőseitek, rokonaitok, akik szeretnek "visszabeszélni" a tévének? Milyennek tartjátok őket?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy politika, sport, vagy sorozat, ők nagy bőszen kommentálnak mindent. Ez kortól független vagy inkább nem?
2021. aug. 26. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor zavar, ha én is nézem a műsort és az állandó belebeszélés miatt nem tudok figyelni. De ha nem ez a helyzet, akkor felőlem dumáljon nyugodtan.
2021. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyám :D néha vicces, néha meg a falra mászom tőle...
2021. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor vicces,van amikor idegesítő.Megboldogult nagyapám mondotta mikor mosóport reklámoztak,hogy "Akkor vedd meg baz'meg,oszt egyél is belőle" ez pl vicces volt:D

De mondjuk mikor faterom néz valami gazdasági-politikai műsort,ami alapból nem érdekel,csak néha belenézek,próbálnám megérteni miről van szó,ő meg mindig közbeszól valami okosságot,na olyankor ki is megyek a szobából.

2021. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagymamám, meg amíg élt, nagypapám is csinálta, szerintem nagyon vicces és aranyos. :D ❤️
2021. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Focimeccsen én is szoktam, kb ilyen "ne oda rúgd, te hülye" meg "nesze neked egy sárga" szintű beszólásokat. Nem is gondoltam, hogy ez gáz lenne :)
2021. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!