Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha alacsonynak érzem magam,...

Néha alacsonynak érzem magam, és nem szeretem ha nagyobbak nálam, pedig 193 cm vagyok. Szerintetek miért érzem magam alacsonynak? Lehet önbizalomhiány? 17/f

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány emberrel találkoztál már, aki magasabb volt nálad? Mert, már bocs, de nem járkálnak Magyarországon az utcán csoportosan 2 méteres, vagy afeletti emberek. Ez nem önbizalomhiány szerintem, csak valamiféle hülye berögződés.
2021. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is alacsonynak érzem magam. Szívesen lennék magasabb, hogy több ember feje felett ellássak a tömegben. 173 cm magas nő vagyok. :D
2021. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En csak 178 vagyok, de alig talalkozom nalam nagyobbakkal (sajnos) legyen az lany vagy fiu. Itthon elegge alacsonyak az emberek :@

19l

2021. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látod milyen jól passzolnátok a harmadik válaszolóval... Én mit mondjak? 178-180 centi vagyok, az ilyen magas lányok, le sem szarnak.:)
2021. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a mai fiatalok nőnek mint a bolondgomba. 181 cm vagyok, de az unokaöcsém 15 évesen fölém magasodik. És a baráti köre is ilyen égimeszelőkből áll. Néha elgondolkodom, mit ettek ezek?
2021. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3

Neked kikötés hogy a pali magasabb legyen?

2021. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
3. vagyok. Nem mondanam hogy kikötés.. nyilvan orulok, ha nagyobb nalam, es ha valaszthatnek akkor nagyobb fiut szeretnek, de az elozo epphogy akkora volt mint en. Es inkabb ot zavarta, nem engem.. mar a végén en voltam a hibas hogy “nagyra nőttem.”
2021. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!