Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy jó legyen...

Mit tegyek, hogy jó legyen számomra a személyiségem?

Figyelt kérdés

Valamiért soha se szerettem annyira. megjátszás nem megy, mert ugye nem magam vagyok akkor, de úgy érzem, hogy mintha a viselkedésem miatt lenéznének, vagy máshogy néznének rám. Senkivel se tudtam annyira mély kapcsolatot kialakítani pl.: Mindig is szerettem volna egy legjobb barátod, vagy valakinek a legjobb barátja lenni, de soha se sikerült. Mindig is bajom volt vele valamiért, meg barátnőm se volt. Valszeg a dumám, stílusom nem jött be nekik, de most egyszerűen szeretnék az a karizmatikus személyiség lenni aki mellett el tudja engedni az ember és nem az időt nézi(Nem történt ez nagyon velem, de az volt, hogy nem vettek nagyon tudomást amit mondtam.)


Valaki tudna segíteni? Könyv vagy valami?



2021. aug. 26. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül kell megváltoznod, lehet, hogy csak "rossz" társaságokba/baráti kapcsolatokba próbáltál beilleszkedni.

Biztos van, aki úgy fogad el, ahogy vagy.

Mik érdekelnek téged? Lehet, hogy az alapján találnál olyan társaságot, amibe beleillesz.

2021. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez most kimagyarázás vagy nem te soha se tudtam elfogadni nagyon magamat olyannak amilyen vagyok... 1-2 éve néha előtört a kisebbségi komplexus meg a depresszió
2021. aug. 26. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdv a furák földjén :)

Pedig elsőkörben neked kell elfogadnod magad.

Nem lesz sok barátod, de az a kevés jóban-rosszban kitart melletted :)

Szeretsz olvasni, vagy zenét hallgatni?

2021. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát mondani könnyű, 🤷‍♂️


Inkább zenét hallgatni szeretek

2021. aug. 26. 23:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Vannak jó barátaim, de még így se érzem magam teljesnek
2021. aug. 26. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Bennem felmerülő dolgok (nem vagyok semmilyen szakember, inkább a véleményem tudom elmondani arról, amit leszűrtem):


Tanuld meg elfogadni.


Megjátszás nem megy, de nekem az, ha könyvből vagy valamiből tanulsz, hogy más személyiség legyél mint amilyen vagy, az eléggé annak hangzik.

Nem vagyunk ugyan olyanok, mindenkinek más személyisége van. Van egy rendszer is, ami 16 típúst állít fel, amibe besorolhatóak vagyunk. Eddig akivel találkoztam mindenki magára ismert a neki kiadott leírásában. Hátha neked is segít egy két dolog megértésében magadról. Nem mindenki hisz ezekben, ha te is közéjük tartozol sincs semmi:

[link]


A "viselkedésed miatti lenézés" szerintem abból származhat, hogy te sem vagy megelégedve magaddal, ezért azt érzed mások is utálják azt a tulajdonságod. Pedig hidd el, sokaknak fel sem tűnnek azok, amikről te azt hiszed rögtön lejönnek. (Saját tapasztalat, több mint tíz éve ismertem az illetőt, mikor rákérdezett egy olyan tulajdonságomra, amit én egyértelműnek és rossznak vettem, hogy van, bár ebben azért valamennyi figyelmetlenségnek is kellett lennie)


Azért nem jött össze a barátkozás, mert még nem találtad meg a megfelelő embert erre. Hiába próbálkozol valakivel, ha nem ő az igazi. Abból látszik, hogy nem vesz tudomást rólad, nem halgat meg, soha nem keres, tehát egyoldalúvá teszi a barátságotokat. Ilyen kapcsolatokhoz ne ragaszkodj, csak mert kellenek barátok. Csak rosszul fogod magad érezni. Ha olyat találsz, aki az, azzal nem lesz szenvedés a barátság, maguktól jönni fognak a dolgok és mind a két oldal hasonló mennyiségű energiát fog beletenni.



A kérdésedre pedig két YouTube csatornát tudok ajánlani:

[link]

[link]

2021. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😁
2021. aug. 27. 00:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt már használtam... A személyiségtípuson ISFP-T. Körülbelül az emberek 10%-ának van ez.
2021. aug. 27. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!