Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék érzéketlen...

Hogyan lehetnék érzéketlen vagy legalább kevésbé érzelgős?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon érzékeny vagyok. Nem olyan rég nagyon földhöz vágott egy csalódás. Nagyon elegem van, hogy érzékeny vagyok. Szeretnék érzelemmentes lenni, megszabadulni a gyengeségemtől.

2021. aug. 29. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
34 éves férfi vagyok és eléggé elcseszett.
2021. aug. 29. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Ez akkor van amikor önsajnálat miatt emésszük magunkat! Teljesen nem tudjuk kiiktatni mert olyan világban élünk amely kevés időt ad a boldogságra. Összpontosíts a Biblia ígéretére amely hamarosan megvalósul! Minden helyénvaló kívánságod teljesülni fog.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, kész! Ez nem úgy van hogy hipsz hopsz nem érdekel semmi, akkora törés kevés ember életében van hogy érzéketlen legyen. Párom pont hogy teljesen érzéketlen. Én szeretem, mellettem egy kicsit idővel száll belé az érzelem, de nehéz megvaltoztatni
2021. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad es adj időtmagadnak.

Nyitott meditacio Gungrihaval. Keress rá youtube.com on. Az eloadasinis jók. Nekem segitett!

2021. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy fogadd el. Nincs semmi baj az érzésekkel.

Az lenne rossz ha érzéketlen lennél az egy teljesen más téma

2021. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!