Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy boltban van önkiszolgál...

Ha egy boltban van önkiszolgáló kassza is, akkor te azt választod, vagy inkább a hagyományos kasszához állsz be fizetni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 10:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
Önkiszolgáló, hogy ne kelljen szóba állnom senkivel. Csak azt utálom, hogy a Tesco önkiszolgálóinál bokamagasságban van a mérleg/pakolófelület. Felmálházva és kapkodva nem kényelmes onnan felszedni a cuccokat.
2021. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
11%
Maradok továbbra is a hagyományos kasszánál, legyen akármilyen hosszú a sor. Csak türelem kérdése az egész. Ezt szoktam meg, és nem érzem szükségét, hogy magam intézzem a kasszázást, aminek nem az én dolgomnak kéne lennie. A szerepem kimerül annyiban, hogy leveszem a polcról a nekem szükséges árucikkeket, és a kasszánál kifizetem a pénztárosnál, akit ezért fizetnek. Ezzel tudatosítom a vezetőségben és bennük is, hogy szükség van rájuk a kasszában, és többre értékelem a velük való érintkezést, mintha egy önkiszolgáló gép elé állnék. Mivel az automatákban nincs gyakorlatom, és nem is óhajtok szerezni, ezért frusztrálnának a többi vásárló sürgetései, megjegyzései.
2021. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
Önkiszolgáló kassza
2021. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%

Hagyományos,akkor is ha többet kell várni.

Valahol ezzel egy kicsit próbálom támogatni azt,hogy a pénztáros,mint munkakör ne váljon feleslegessé,mert igazából őket akarják ezzel kiváltani.

2021. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
27%
24-es kisszívem, nem dolgoztál te még boltban, nagy segítség az önkiszolgáló kassza.
2021. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%
Ó, tényleg nem.. még boltot sem láttam belülről 😆
2021. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
36%
25. Ha nem végeztetnék el egy emberrel háromnak a munkáját (kassza, takarítás, árufeltöltés), akkor a kasszázást sem kéne a vásárlóra hárítani.
2021. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de hátha ratalal egy illetékes, aki megerti... Mostanában sajnos az önkiszolgáló van a Tesco-bán. Nem bánnám én, ha sort kell állni a normál pénztárhoz. Idősek, látássérültek nagyon bajban vagyunk ezzel. Írtam nekik, de az az igazság, hogy azóta meg annyi normál pénztár sincs, mint addig. Segítség meg, hát igen... Azt érzem, nem mindig szívesen.
2023. júl. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha sokat vettem akkor kizárólag hagyományos kassza. Nem vagyok pénztáros nem fogom más munkáját ingyen elvegezni.
dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!