Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevennéd az ilyen szitut?

Észrevennéd az ilyen szitut?

Figyelt kérdés
Tesóm haveri körével néha én is szoktam mozogni. Az egyik srác barátnője (személy szerint nem kedvelem, elég rosszindulatú), meg szokta hívni az egyik “barátnőjét”, de csak azért hogy virág nyelven kiviccelje. Ezt úgy értem, hogy amit ő ebben a lányban gáznak tart (szokások, természetében) azt más emberek nevével mondja, hogy mennyire cikisek, meg ha a háta mögött szervezkedik valamit, azt is úgy meséli el neki, mintha valaki mással tette volna vki és akkor ezt élvezi h ez a csaj meg nem érti, hogy róla van szó és ezért milyen hülye. Azon gondolkodtam, hogy lehet én se venném észre egy olyan embertől akiben bízom. Nektek mi a véleményetek?
2021. aug. 29. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy időután biztos, mert nem létezne hogy ilyen véletlen h pont azok a dolgok történnek mással is mint velem kb. De simán nem venném észre ha csak ilyen légből kapott hülyeségek lennének, és én tudnám h nem úgy van csak a másik hinné úgy h igen. De nagyon nem szimpi a nő aki lefestettél...
2021. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy valójában a csajról beszél és nem másról?
2021. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es, mert elmondja, amikor nincs ott a csaj…

1-es, tudom, én se kedvelem, viszont így nem szólhatok bele, hogy nem az én társaságom, mármint pár havonta találkozom velük, ha nagyon unatkozom, de csak a tesóm miatt

2021. aug. 29. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem asszisztálnék egy ilyen bunkósághoz, elmondanám a csajnak, akit kibeszél, hogy amúgy ezek a dolgok róla szólnak és ne fogadja el legközelebb a meghívást. Ha meg az a kibeszélős, unszimpi csaj megharagszik rám, hát haragudjon. Az ilyeneknek meg kellene mutatni, hogy ők nem a világ közepe és nincs joga mindent megengedni magának.
2021. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, tesómnak már említettem mért hagyják, csak őt nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, mivel az ő barátai… de nem is értem, hogy erre csak mindenki vállat von hogy hadd csinálja és még másokat is szórakoztat vele..
2021. aug. 29. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok. Őszinte leszek. Ne foglalkozz vele, hogy tesódra ezután esetleg megharagudnak a többiek, mert mégis milyen barátok az ilyenek? Ugyanez a tesóddal is megtörténhetne, hogy őt beszéli ki valaki ocsmány módon a háta mögött és akkor is csendbe lennének vagy akár ők maguk tennék ugyanezt. A tesódnak is jobb lenne az ilyenektől távol maradni. Hidd el, találhat még más barátokat, sokkal normálisabbakat is.

Meg egyébként képzeld magad a kibeszélt lány helyébe. Te hogy éreznéd magad ha többen tudnák, hogy egy személy folyton csak azért hív el, hogy gúnyoljon meg kibeszél és mások efölött szemet hunynak? Nem tud róla, de nem bántja a lelkiismereted ha nem teszel semmit? Abba gondolja bele, hogy kerülhetsz még te is ilyen helyzetbe. Bánj úgy másokkal ahogy szeretnéd, hogy veled is bánjanak.


Ha a tesód szerint ez az egész rendben van, akkor a tesód nem egészen komplett, de szerintem nem a tesód a fontos ebben a sztoriban hanem a kibeszélt, kigúnyolt lány.

Mennyi bunkóság meg gonoszság van a világban, sok fiatal életét tönkreteszik a gúnyolódással. Legalább ahol tehetsz ellene és segíthetsz, ott tedd meg!

2021. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, igazad van ebben.

A kérdést meg azért tettem fel, mert a helyzetébe próbáltam képzelni magam és nem gondolnám, hogy ettől hülye vagyok, mert nem látom a mögöttes rosszindulatot.

De valóban, szólnom kell neki

2021. aug. 29. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy hülye vagy, nem is gondolom így, sajnálom ha ez jött le. Csak leírtam, miért gondolom úgy, hogy szólni kellene neki.
2021. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja, nem miattad írtam, nem ez jött át! A kérdésnél leírtam, hogy emiatt jókat nevet a lányon, hogy milyen hülye, hogy nem veszi észre kiről van szó. Na én itt akadtam ki erre a rosszindulatú csajra…

De köszönöm a válaszod :)

2021. aug. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!