Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire gondolnatok, ha egy nagy...

Mire gondolnatok, ha egy nagy strandon ti eszrevennetek a kolleganotoket, es ti is tudjatok, ó is lathat a napszemuveg mogott, megsem koszontok egymasra?

Figyelt kérdés

Mert en arra gondoltam, h biztosan nem vagyok kivanatos tarsasag szamara, vartam, hatha megeszi az elso lepest. Azt varhattam. A nyáron, volt hasonló esetem egy masikkal. Akkor odamentem koszontem par udvarias mondat es mentem tovabb.

Nagyon kellemetlen es szomoru ez szamomra. Ennyire nem birnak? Tuti latott, felismert, ahogy én.


2019. aug. 21. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a sajat tarsasagaval van elfoglalva ilyenkor.. koszonni illett volna ha eszre vett volna akar utal akar nem...
2019. aug. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, nem láttad meg. Bunkóság, de én is csináltam már ilyet
2019. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmire. Ne gondolj ilyenre, hogy nem vagy kívánatos társaság, ez biztosan nem igaz. Nem ártottál neki, gondolom megadtad neki a melóhelyen a tiszteletet, ne akarj megfelelni neki, csakis annyira, amennyire ő "felel meg" neked. Veled biztosan nincs semmi baj, mert szerintem lelkiismeretes vagy és tisztelettudó az írásodból ítélve.

Ha csak láttátok egy pillanatra egymást, de távol vagytok és nem vagytok közeli ismerősök vagy barátok, max egy kicsit felemeld a kezed diszkrét integetés céljából egy kis mosollyal, de az se baj, ha pont úgy jön ki, hogy nem. Ha pedig elmész mellette, köszönsz egyet, ha (máshol is 2-3 alkalom után) látott, de nem köszön neked vissza és esetleg újra elmész mellette, ne köszönj neki, csak ha ő megerőlteti magát. Ennyi. Ha tudod, az alaptiszteletet add meg minden kollégádnak a melóhelyen, de senkinek nem kell megfelelned, csakis magadnak és azoknak az embereknek, akik tényleg fontosak neked.

2019. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszadó. Nagyon koszonom Neked!

Minden jot!

és a tobbieknek is kosz

2019. aug. 21. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen kedves kérdező! :)
2019. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!