Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményed ha...

Mi lenne a véleményed ha ilyen munka társad lenne?

Figyelt kérdés

Magamról lenne szó, igazából azért kérdezem mert nem tudom mi jár a fejükben (nem is annyira érdekel csak egy kicsit)


Tehát nem barátkozok, nem beszélgetek velük csak ha a munkával kapcsolatos, szívességeket nem teszek, nem érdekel az életük egyáltalán, és le is nézem őket (de ezt nem mondtam nekik) egyszóval magasról szarok rájuk :d ők próbálnak közeledni felém, de én ezt teljesen feleslegesnek érzem.


Egy srác van akivel elvagyok de vele is csak azért mert ő is hasonló mint én.


Szóval mi lenne a véleményed ha lenne egy ilyen jellegű ember ahol dolgozol? Amúgy csak 1 hónapig akarok ezen a helyen lenni, aztán megyek tovább. 28f


2021. aug. 31. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy zárkózott vagy, illetve, hogy tényleg sz@rsz mindenki fejére. Bár nem mondod ez hidd el érezhető.

Úgy gondolnám egy introvertalt személy, aki azt hiszi több mint bárki más.

2021. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel a hozzáállással az a baj, hogy később a magánéletedre és más emberekhez való viszonyulásodra is kihat majd munkán kívül. Tapasztalatból mondom. Most még talán úgy érzed, hogy nem, de 1-2 év ugyanazon a helyen, ugyanilyen viselkedéssel megfog változtatni.


Őket sem különösebben érdekli a te életed. Társaságot keresnek, hogy a munka ne unalomban teljen. És egy beszélgetés nem csak a mások életének kibeszéléséről szólhat, de ezt megint embere válogatja. Szívességeket lehet tenni olyannak, aki viszonozza, de valóban jobb az ilyesmitől ódzkodni, sajnos már egyre kevesebb ember érdemes rá, és ki tudja, hogy a sok közül melyik az.


Hogy mi lenne a véleményem? Semmi. Amíg normálisan végzi a munkáját, nem tesz nekem keresztbe, felőlem némasági fogadalmat is köthet, vagy amit akar. De inkább legyen zárkózott, minthogy tőle zengjen az egész munkahely, vagy a gyomorforgató, szarkeverő pletykáitól.

2021. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. 2 éve dolgozunk együtt, kb köszönésen kívül nincs közöttünk kommunikáció. Sz@rok rá magasról..
2021. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Le se szarnám, de nagyon ritka az a meló, ami így is megy. Főleg amikor neked kell majd segítség.
2021. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát.. írtad hogy 1 hónapig leszel ott így kb. mindegy hogy viselkedsz.

Lehet persze hogy így kapcsolatoktól, lehetőségektől vágod el magadat de mind1.

Viszont egy hosszútávú munkahelyen ha te vagy a legellenszenvesebb munkatárs akkor egy idő után te leszel a fekete bárány.

Minden közösségben kikiáltanak valakit fekete báránynak akit szabadon kritizálnak, és ezzel lesz szorosabb a csapat együttműködése.

2021. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Ismerős a hozzáállás, én is ilyen vagyok egy tétel kivételével:

"...és le is nézem őket":

Ezt miért csinálod, mire jó?


Szerintem ezen tétel kivételével hasonlóak vagyunk.

2021. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorci1999 ***** válasza:
Nem zavarna, mert nem köt belém meg másokba se, illetve nem keveri a szart. Viszont nagyon én sem szólnék hozzá akkor és szívességet sem nagyon tennék neki. 22/L
2021. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!