Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményed arról, mikor...

Mi a véleményed arról, mikor azt mondják neked egy munkahelyeden, hogy ennél van rosszabb hely is?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek az a rossz, amit lát és saját bőrén tapasztal.
2021. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Max nagyon szar helyeken mondanak ilyeneket.


Volt nekem is ilyen munkahelyem, szarrá túlóráztatás heti 60 óra munkák, amit ki se fizettek rendesen órabérbe, aztán ezzel szépítgettek, hogy de hát mennyi más szarabb hely van, ahol három műszak van meg nincs szabad hétvége.

2021. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Sovány vigasz. Bár néha én is mondom ezt magamnak. Jelenleg napi 12-13 órában mosogatok, heti három napban, néha elég kemény. Ilyenkor avval vigasztalom magamat, hogy gyorsétteremben dolgozni, heti öt napban, ennél csak rosszabb lehet.
2021. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

1) Azt hogy aki mondja valszeg egy előítéletes hülye, aki ált. soha máshol nem dolgozott még életében.

2) be akar xaratni

2021. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy igaz, de ettől nekem még nem kell szenvednem ott, ahol vagyok.
2021. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Hm.

Én ezt magamnak szoktam mondani, mikor rossz napom van a melóban.

Ezzel motiválom magam, mert szerintem elmondhatom magamról, hogy igenis tapasztaltam már meg olyan munkahelyi körülményeket, ami nem az hogy nem volt dolgozóbarát, de szó szerint emberellenes volt. (Maradandó fizikai egeszsegromlast és betegségét kaptam a "cafeterianak").


Úgyhogy lehet akármilyen szar a munka, tudom, hogy van rosszabb.

Életemben talán max 2x vágtam már mergemben más fejéhez is, hogy "ne panaszkodj már ennyit, mert fogalmad sincs milyen istenes dolgod van itt!", mert már engem is felhúzott, hogy valami piti dolog miatt hisztizik, más helyen meg összetenné a munkás a kezét, ha csak ez lenne a "baja".

2021. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
A világból ki tudnék rohanni, ez olyan általános szöveg. Oké, hogy van is benne valami, mert mi intézzük így, de nem minden esetben.
2021. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindennél van rosszabb de jobb is.
2021. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%
Ha van rosszabb is akkor rossz ahol vagyok és azon megpróbálok változtatni. Vagy a munkahelyen vagy otthagyom. Mi van ha jó munkahelyen azt mondják van jobb is? Ott már maradok, a lényeg, hogy a határ felett legyen.
2021. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Az én esetemben 100 %-osan igaz az állítás! A világ legjobb munkahelyén dolgozhatok! Minden alkalommal lendülettel, örömmel megyek dolgozni - és ezt nem iróniából írtam, hanem komolyan!
2021. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!