Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek az életemmel?...

Mit tegyek az életemmel? Nagyon kövér voltam, amit a szüleim okoztak az orvossal és a fogyás után és most 3 műtét után is csúnya a bőröm, barátnőm sosem vol és félek sosem lesz, nem is merek ismerkedni. 26F

Figyelt kérdés

14 évesen még csak 156 centi voltam és elhatározták a nagyon okos szüleim, hogy növekedési hormonra van szükségem, vagy törpe maradok. Adtak nekem, kihullott a hajam nagyrésze és egy év alatt 148 kilóra híztam, ( elötte mindig normális sújban voltam) a hátam tiszta szőr lett és ezt sehogy nem tudtam leadni, de persze szépen megnőttem.... vagyok 170 cm magas... 18 évesen tudtam végleg lefogyni de a bőröm a térdemen volt. A szüleim nem támogatták a műtéteimet, mert nagyon drága szerintük és férfi az örgönél egy fokkal szebb, akkor már jó, de persze anyunak jutott cicifellvarrásra és arcfeszesítésre, szájfeltöltésre.


Elmentem dolgozni, a sulit otthagytam és 3 műtétet csináltattam magamon! Mellkas, Has, Hajbeültetés. Milliós nagyságu műtétek voltak ezek, de a bőrömön még mindig striás vagyok. Nagyon látszik, hogy fogytam. Persze feszes a bőröm ahol műtötték és jelenleg minden nap sportolok és nagyon alacsony a test/zsír arányom, látszanak a hasizmaim is, de egyszerűen emiatt a bőr probléma miatt, ami a karomon is látszik, meg lábamon is bizonyos pózokban, nem merek ismerkedni, nem merek barátnőt keresni. Borzalmasan rondának és öregnek érzem magam. Egy roncs lettem.


2021. aug. 31. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Héj héj! Ha szépen lefogytál, sportolsz és egészségesen eszel, akkor nem lehet nagy gond, főleg, hogy a lógó bőrt le is műtötték. Kérlek a striák miatt ne legyél elkeseredve, rengeteg embernek van (oké főleg nőknek, de hízás-fogyás miatt férfiakon is lehet), ez ne adjon okot arra, hogy önbizalom hiányod legyen! Ismerkedj bátran! Ráadásul hatalmas dolog, hogy sikerült lefogyni, gratulálok hozzá. Folytasd a sportolást mindenképp, és amit javasolni tudok, az egy pszichológus. Hidd el tud segíteni, hogy kicsit másképp lásd a dolgokat, mert úgy tűnik neked már csak a "fejedben van a gond", egyébként minden rendben :) a striák meg mondom, nem katasztrófa, hogy vannak.
2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közel sem lehetsz annyira "ronda", ahogy jellemzést adtál magadról. Kizart dolog a leírtak alapján.


Nézd meg jobban a tükörben magadat, és kezdd el észrevenni apránként a pozitív dolgokat magadon. Hidd el, menni fog.

2021. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan nő, akit ez zavar, de a többséget szerintem hozzám hasonlóan 0%-ban befolyásolja, hogy az aktuális férfinak striás-e a bőre. Ha körülnézel, az emberek többségének van valamilyen bőrhibája.
2021. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt megtudták rólad, nem a bőrödet fogják nézni, hanem azt a kitartást, ami a fogyáshoz kellett. Nekem van 190 centi magas ismerősöm, sosem volt túlsúlyos aztán mégis vannak rajta csíkok. Tényleg nem ez fogja eldönteni, hogy kellesz-e valakinek vagy sem.
2021. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Gondolj arra, hogy te legalább magas vagy.

Én fix 156 cm vagyok 20 évesen, és nekem is vannak striáim. Éppen csak elhízott nem vagyok jelenleg. (Bár az most te se)

2021. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindent megadnék hogy 156 vagy 160 centi legyek és meglegyen az a testem, ami lett volna, ha nem avatkoznak bele. Semmi bajom nem volt a 156 centimmel. Méretarányos voltam.
2021. szept. 1. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Igyál Choco Lite-ot ha fogyni akarsz. És sprotolj. Én be félj ismerkedni!!

/L

2021. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!