Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem edzeni, egészségesebben étkezni. Természetesen fogyás miatt, de viszont ahogy bejött a meleg, a poló viselete a meleg miatt elkerülhetetlen.


Teljesen megőrülök, a körülöttem lévőket már idegesitem ezzel, hogy ahogy kinézek, meg pulóvert szeretnék húzni, táskát a csípőm miatt stb stb.


Idő mire lefogyok, de addig a napjaimat teljesen felőrölöm ezzel. Mindig ezzel foglalkozok, hogy nézek ki, ne lássak a hájaimat stb.


20/f 176 cm 90 kg



2021. jún. 17. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

"

Teljesen megőrülök, a körülöttem lévőket már idegesitem ezzel,"

Nem te idegesíted őket. Ők idegesítik magukat ezzel. Szard le őket.

2021. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Hát, hájas vagy, istenem... örülj neki, hogy nahyobb bajod nincs (pl jobb mibt az alultáplaltság)...
2021. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ehhez a magassághoz a 90 kg nem éppen kevés, de azért nem olyan sok, hogy ennyire bepörögj tőle. Persze nem mindegy, hogyan oszlik el, de semmiképpen nem egy extrém túlsúly. Ne parázd túl. Gondolom, fogytál már, tehát jobban nézel ki, mint pár hónapja. Örülj ennek, és legyél büszke az elért eredményeidre.
2021. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Magadnak felelj meg,ne másoknak.
2021. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!