Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem értél még el sok...

Ha nem értél még el sok dolgot az életben akkor is tudsz magabiztos lenni, úgy is van önbizalmad?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony.
2021. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgot elértem, sok dolgot nem értem el. Hajt a vágy.
2021. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
"Idővel a várat újra fel lehet építeni. Nem a falak teszik a Lordot hanem az ember." A jég és tűz dala
2021. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennem több volt a bizonytalanság, mint most. Néha elbizonytalanodik az ember, hogy vajon jó úton jár-e, megéri-e a fáradtság és a beleölt munka. Idővel azonban jönnek az eredmények és ezek megerősítenek és igen magabiztosabbá is tesznek. Szerintem ez természetes érzés, de meg kell őrizni a magadba vetett hitet, akkor is, amikor még nincs eredmény.
2021. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Nem mindegy, ki mit ért elérésen.


Pl. nemrég hallottam hogy egy srác panaszolta videóban, hogy egy gazember kirabolta, sacc. 11 millió értékben vitt el tőle dolgokat, tehát az egesz életét elrabolta. "Az egész életemet!"-ismetelgette.


Ohh mondom jóságos ég! Mert 11 millió az sok pénz ugyebár. Sajnálom, tenyleg sajnálom, hogy megkárosították ennyivel.


De hogy 11 milliót ér az élete..?! Tessék?!

Ez azért elég szomorú.

Es ott ismetelgette, hogy "11 millió TEHÁT az életem".

Van családja, háza, épp az autójában ült rendes ruházatban jóltápláltan és neki elvették: Az életét!

Ha az asszonyt vitték volna el, akkor is így kiabált volna, hogy "az asszony, TEHÁT az életem"?!

Nem tudom. Ne a pénzem legyen a sikerem mutatója, nekem ne az legyen az életem. Ne az legyen az önbizalmam alapja, mertha kirabolnak nem lesz többé önbizalmam. Meg életem...


Ki mit ért elérés alatt.

2021. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a külső az csak az árnyéka a belsőnek, tehát ha a külsőben keresen magabiztosságot az egy ördögi kör, mivel sosem fogod meg találni amíg belül meg nem teremted
2021. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!