Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa ha egy nő parancsol?

Furcsa ha egy nő parancsol?

Figyelt kérdés

Van egy nő kB 35-40 éves ő volt az egyik főnököm rövid ideig (nem bírtam a munkát ott hagytam)


Na de a lényeg hogy ez a nő jól nézett ki, szőke, jó formás stb a férfiakat ledolgozta de tényleg, energikus, vezető és még szexi is.


Na de amikor velem beszélt olyan túl határozott volt, magabiztos és komolyan mondom megijedtem tőle...meg teljesen alárendelten éreztem magam.


Soha nem volt ilyen főleg egy nővel. El akartam hívni randira is de megijedtem tőle


Normális reakció volt ez? 28f


2021. szept. 2. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó, hogy alárendelten érezted magad mikor a főnököd volt. 😅De amúgy normális, főleg ha amúgy a környezetedben nem voltak ilyen határozott nők, nem fura ha meglepődtél vagy megijedtél. Az ismeretlentől általában fél az ember, ez normális reakció.
2021. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteg női főnököm volt már (jó is és rossz is) és vannak köztük akik igenis túltolják a határozotterősnővagyok dolgot és már lassan átmennek az alkalmazott lelki betörésébe (a lelki hadviseléshez nagyon értenek). Az ilyentől kinyílik a bicska a zsebemben akár férfi akár nő csinálja.

Persze a sok kétbites gondolkodású ember rögtön rákezdi hogy "cSaK nEm FéLsZ eGy HaTáRoZoTt ErŐs NőTől? eZ mÁr Nem A mÚlT sZáZaD tE sZeXiStA dIsZnÓ".


Még valami: SOHA ne akarj randizni egy felettessel. Ha rosszra fordul köztetek a dolog azt nem csak a magánéleted hanem a karriered is bánhatja.

2021. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Manapság nem ritka ha egy nő vezető pozícióba kerül, persze ez sértheti egyesek férfiúi büszkeségét. Na de hát változnak az idők, a dinoszauruszok is kihaltak stb. A nő határázottsága, markáns viselkedése az ami hatással volt rád, s hogy megijedtél, az mutatja hogy szubmisszív hajlamú vagy. Egy dominával való találkozás, neked elképesztő élmény lenne szerintem.

Viszont főnökkel, vagy a munkahelyen ne nagyon kavarj, ebben a 2-es válaszolónak igaza van.

2021. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Kissé zagyva a kérdésed..., de mindegy.

A lényeg, hogy ő egy domináns nő, akki szereti a hapsikat keményen kezelni. Másrészt te fiatalabb vagy, mmint ő, és valószínűleg a szemmlyiségedből adódóan is érezte: veled így "eljátszadozhat".

2021. szept. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Életemben nem láttam még bizonyítékot arra, hogy a férfi agy képes lenne felfogni, hogy a nő is emberi lény, és emberi lényként viselkedik, nem pedig valami nyamvadék pasifantáziaként.

A nők nem külön faj, akikkel folyamatosan küzdeni kell egy elképzelt hierarchiában. Nem kell mindig görcsösen arra törekedni, hogy domináljátok őket, és az is bizarr, hogy ha ők dominálnak le, azt minden esetben vmi férfiatlan vereségként élitek meg.

Vagy pedig erekciót kaptok tőle🙄


Meg kell tanulni elhagyni ezt a berögződést.


És nem furcsa, basszus. Ő volt a főnököd is, ráadásul idősebb is, szval jó, hogy nem állt neki szendén vihogni neked, a kis huszonéves beosztottnak.

2021. szept. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem az zavar, ha egy nő vezető pozícióba kerül, hanem komplexusa van, és az 50 kilójával, meg a cinke hangjával pattog nekem, az.

Ennyi erővel a 8 éves Ödönke is lehetne a főnököm.

Egyszerűen nem fogadom el, na.

Mindig is rettentően irritáltak a gizdáskodó emberek. (valami kis sggtapasz méretű figura, aki úgy akar kompenzálni, hogy rettenet nagy pofája van, és mindenféle más mondvacsinált előnnyel akar teret nyerni)

Ez nemtől függetlenül idegesítő, de valószínű minden ember számára.

Különösen, ha az ilyen bélgiliszta méretű alakok pozícióba kerülnek, na akkor tripla parasztok képesek lenni.

2021. szept. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak igaza van, én (2-es) is erről magyarázok.
2021. szept. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5, te leszbikus nőként ezt sosem fogod felfogni, szövegkörnyezetedből ítélve...

Pont, hogy te, meg a szüfrazsettes nőtársaid azok, akik napi szinten komplexusokkal szenvednek a férfiak miatt.

Az átlag férfi meg még mindig a hetero, normális nőket értékeli.

2021. szept. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!