Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt kisugárzásbeli gyengeség...

Ezt kisugárzásbeli gyengeség okozhatja? ( Beszélgetek, a másik közbekiabál messziről és ráfigyel ahelyett, hogy rám figyelne )

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolog okozhatja persze, és csak szubjektíven tudom megítélni

De mivel már sokszor előfordult egy idő után kibukik


Pl múltkor egy érdekességet mondtam anyámnak, csak simán beszélgetünk, majd apám közbekiabál egy viszonylag érdektelen dolgot, amit látott a TV-ben és anyám egyből ráfigyel, majd utána újra rám ahogy folytatom a dumát.

(Ha apámmal beszélget és én kiabálok rá, akkor tuti meg sem hallja)


Ez is emberfüggő, hangulatfüggő és társaságfüggő


Nem csak családi eseményekkor fordul ez elő, hanem amikor nem passzolunk egymáshoz, és akkor nyilván hiába beszélek a másik beleszarik abba amit mondok, amikor nyilván egy hullámhosszon vagyunk ez nem fordul elő, és tényleg annyira erős a kontraszt némelyik szituáció között, hogy az egyik ember beleszarik abba amit mondok, másik meg csillogó szemekkel figyel, annyira nem is értem néha ezt a különbséget


A kérdés az, hogy az ebben való fejlődést csak az jelentheti, ha hozzám hasonló érdeklődésű emberekkel veszem körül magam, és másokat lekakilok, vagy nektek más is működött?


2021. szept. 3. 10:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!