Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyivel a születésnapotok...

Mennyivel a születésnapotok előtt nyilatkoztok már az új korotokról?

Figyelt kérdés
Gyakorin pl.

2021. szept. 3. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Én csak akkor mondom magam egy évvel, idősebbnek, ha már be is töltöttem.

Tehát 5 évesen 5 évesenek, a születésnapom után már 6 évesnek, stb.

2021. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki pl. ismerkedésnél rákérdez, akkor pár héttel előtte már azt mondom, hogy pl. két hét múlva leszek 25. Itt gyakorin csak a szülinapomon írom először az új kort (bár a szülinapomat nem itt szoktam tölteni, de gondolom érted a lényeget).


24/N

2021. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én már fél évvel előtte elkezdem magamnak adagolni az infót. :D Ha csak 2-3 hónap van vissza, akkor pedig magamnak már n+1 évesnek számítok. :D Augusztusban töltöttem a 25-öt, de már nyár elején is azt irkáltam a válaszaim alá. :P
2021. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Márciusi vagyok, januárban már azt mondom/írom amilyen leszek. Felesleges letagadni a kort, nem látom értelmét. Az csak egy szám. 😃
2021. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nemrég töltöttem be a 24. évemet, pár hétig még ezt mondtam, de rá 3-4 hónapra már 25öt mondok, mert vegülis már abban vagyok benne...
2021. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
5 Ha a 24-et töltötted, akkor 24 éves vagy a következő szülinapodig.Meg is kell ám érni a 25-öt.
2021. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne zavarj össze. 😂
2021. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En az es fel evest is mondom, es negy honappal elotte mar felfele kerekitek.
2021. szept. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Írhatnék 25-öt is, mondhatnám magam annyinak is, mert kinézetre még soha, senki nem volt a közelében sem a valós koromnak. Bőven fiatalabbnak néznek állandóan a valós koromnál. De sosem tagadom le azt amennyi vagyok!


33/N.

2021. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!