Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életetek legrosszabb...

Mi volt életetek legrosszabb döntése?

Figyelt kérdés
Legyen az akár munkahely, magánélet, iskola, bármi.
2021. szept. 5. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
rossz szakot választottam.
2021. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kettő is volt.


Az első, hogy rossz szakra mentem az egyetemen. Emiatt a mai napig szívok, de már késő lenne újra az iskolapadba ülni. Meg pénzem sem lenne rá.

A másik, hogy miután hazajöttem Tokióból, nem volt annyi eszem, hogy segítséget kérjek a visszamenetelhez. Igaz, akkoriban voltak nagyobb problémáim is. De mai fejjel bánom, hogy kértem az ottani barátaimtól segítséget.

2021. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
1eshez hasonlóan nekem is az. De javitani fogom.
2021. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz iskolaválasztások, mindegyiket elcsesztem, általánost, középsulit, szakmaválasztást, amit csak lehetett.
2021. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer egy nagyon jó barátom és a nője felajánlotta, hogy szálljak be harmadiknak. De úgy éreztem, hogy a barátságunk kárára válna.


Azóta sajnos eltávolodtunk egymástól, és nem volt több ilyen alkalom.

Utólag nagyon megbántam, hogy így döntöttem.

2021. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első bnőm majd a második
2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Hogy férjhez mentem és még mindig együtt vagyunk megszokásból.
2021. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején nem éltünk túl jól, volt hogy nem tudtunk semmit sem enni. Hát egyszer elmentem egy jó barátomhoz és elcsentem tőlük azthiszem egy 10-ezrest annak ellenére is, hogy tudtam ők sem álltak akkor jól anyagilag. Hát mit ne mondjak, nagyon bánom, de akkor abban a pillanatban csak arra tudtam gondolni, hogy enni tudjak valamit, meg mennyi lehettem? 12? Mai fejjel ha vissza mehetnék az időben biztos kérnék tőlük. Csak az nyugtat meg, hogy mindkettőnknek jobbra fordult a sorsa.
2021. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A rossz pálya választás
2021. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Átmentem egy nagyon jó iskolából egy nagyon rossz, színvonaltalan intézménybe a szüleim tanácsára. Azt hittük, hogy ott is jó lesz. Nem úgy lett.
2021. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!