Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a legrosszabb dolgok...

Mik a legrosszabb dolgok amiket tettetek idáig életetekben?

Figyelt kérdés

Ha nem volt még semmi durva akár egy komoly vizsgán való csalás is meg teszi.


Csak kíváncsiság.


Ha beindul én is leírom a kommentekben.



2021. máj. 26. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

-megszakítottam a legjobb barátnőmmel a kapcsolatot

-nem vittem el a kutyám egy hozzá értő állatorvoshoz, mérgezés miatt meghalt, a halála pillanatában sem voltam ott

-otthagytam a munkahelyem

2021. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztam az emberekben🥲
2021. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Megfenyegettem anyámat ha nem igazolja le a hiányzásom, amit lógtam felpofozom
2021. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Fél évig hitegettem valakit, aki velem ellentétben többet akart barátságnál.
2021. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Fiatalkoromban egyszer úgy próbáltam közeledni egy lányhoz, akiről úgy gondoltam, lenne nála esélyem, hogy minden cécó nélkül megfogtam a fenekét. Mentségemre szóljon, amikor rámszólt, hogy hagyjam békén, nagyon gyorsan elengedtem, magamba szálltam és bocsánatot kértem tőle.
2021. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer a fideszre szavaztam
2021. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Friss jogsival véletlen nekimentem egy bolt parkolójában egy autónak. Elég durván lezúztam és elmenekültem a helyszínről.
2021. máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Gyerekkoromban nagyon csúnyán és durván bántalmaztam a kölyökkutyánkat.


A mai napig könny szökik a szemembe, hogy egy kicsi védtelen állattal, akit szeretnem kellett volna, így bántam.

2021. máj. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Összetörtem az exem szívét. Ő még nagyon szerelmes volt belém, amikor szakítottam vele, én viszont nem éreztem iránta már úgy, és több dolog is közrejátszott, ami miatt szakítani akartam. Azonban mikor ezt megbeszéltük, képtelen voltam értelmes magyarázatot kinyögni azon kívül, hogy "megváltoztak irántad az érzéseim", mert egy szociális analfabéta vagyok, aki képtelen szóban megfogalmazni a gondolatait. Utána nem azért sírtam, mert vége lett a kapcsolatunknak, hanem azért, mert eszméletlen módon összetörtem a szívét, és nagyon sajnáltam őt, mert megérdemelne maga mellé valakit, aki őszintén szereti.
2021. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Rengeteg embert átvertem már, mindenkiből próbáltam hasznot húzni és elfelejteni... Kihasználáson kívül, meg hogy nem fejeztem be a tanulmányaimat és azóta is szar melóm van emiatt. És alkoholista is voltam egy darabig.
2021. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!