Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha megijedek az emlékeimtől....

Néha megijedek az emlékeimtől. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Nem az emlékeimtől konkrétan, hanem attól, hogy adott dolgok nem is úgy történtek, ahogy én emlékszem. Az első ilyen alkalom akkor volt mikor több év után egy ismerősömmel találkoztam, ott előttem át akart valamit küldeni messengeren és voltak előzmények, miközben én nem is emlékeztem, hogy valaha is beszéltem vele neten, akárhogy is gondolkozom nem jut eszembe, pedig ott volt a dátum meg minden. Akkor elgondolkoztam, hogy vajon hány ilyen van, amire még nem emlékszem? Gondolom anno kitöröltem és teljesen el is felejtettem. Illetve ilyen még mikor egyszer unalmamban visszaolvasgattam az exemmel való beszélgetést és bár, addig áldozatként tekintettem magamra, ahogy olvastam a dolgokat döbbentem rá, hogy milyen egy idióta voltam és ő legalább annyira volt áldozat, mint én. Ti jártatok már így? Több ilyen is van és kezdem azt hinni, hogy az agyam/emlékeim becsapnak, isten tudja még milyen dolgokban. Ez mennyire normális dolog?
2021. szept. 10. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog.

Az a hatás is jó, hogy pl. nem arra emlekszünk, ahogyam történt, hanem arra, ahogyan legutóbb elmeséltük, felidéztük. Es ha legutóbb tévesen mondtál el egy momentumot, erdekes módon képes az agyad azt fogadni el igaziként. Nem tudom ertelmezhetően írtam-e bocsi cs faradt vagyok. Yton láttam erről erdekes műsort úgy két éve, szerintem keress rá a témára, nagyon érdekes.

2021. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!