Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy a jó ruhák...

Normális az, hogy a jó ruhák ennyit hozzáadtak az önbizalmamhoz?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Az iskolában így az átlagos és a lúzer emberek közé helyezhető vagyok (tudom, hülyeség ez a kategorizálás de így tudtam legjobban leírni)

Eddig alig adtam magamra, ilyen legolcsóbb fekete-fehér sportcipőt hordtam, valami sima fekete farmert, meg olcsó fekete pulóvereket. Látszott is rajtam, hogy ilyen igazi csicska vagyok.

Viszont most elkezdtem drágább és divatosabb ruhákat hordani (Jordan 1 cipő, jobb kinézetű farmerek, márkásabb pólók és pulóverek, bőrkabát stb)

És annyival jobban érzem magam ezekben. Valamelyik nap is mentem az utcán, hátranézett rám egy pillanatra egy lány aki előttem ment, és nem tudom annyira ezt az érzést leírni, de valahogy úgy éreztem, hogy a ruháim miatt biztos nem néz nyomoréknak, pedig ha ez egy évvel ezelőtt lett volna akkor kellemetlennek éreztem volna ahogy rám néz.

Tapasztalt már ilyet valaki? Kicsit lehet úgy hangzik a kérdés mintha bele lennék b*zulva a ruhákba, pedig nagyon nem, csak most volt pénzem olyanokra amik eddig is tetszettek, és ilyen hatás jött velük.


2021. szept. 5. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális hogy jobban érzed magad bennük:)
2021. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Mi a baj?
2021. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mivel jobban érzed magad, és vélhetően jobban is nézel ki, ezt kisugárzod, és látszik is rajtad. Én pl szutykos melegítőben igazi csövesnek nézek ki, és úgy is érzem magam. Farmer-bőrdzsekiben meg egy vagány fickónak, és még a nők is megnéznek. Mackóalsóban le se szarnak, ki van próbálva, pedig elvileg ugyanaz az ember vagyok.
2021. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, erre valók a ruhák! hármas nagyon jól leírja, ha tetszel magadnak a ruháidban, az megváltoztatja a kisugárzásodat, ezt pedig érzik a többi emberek is.
2021. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!