Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az érzés amit éreztem...

Mi ez az érzés amit éreztem 40 évesen?

Figyelt kérdés

Van ház,család, két kocsi, mondhatni elég luxusban élünk.Hetek óta érzem a csendet belül és az ürességet.Nézik benn a tv-t az asszony meg a gyerek, rájuk nézek a konyháról és érzem az ürességet, csendet.Nem akarok már itt lenni, velük lenni.Szeretem az asszonyt, de ennek ellenére érzem hogy elég volt belőle, meg a közös mindenből is.

Házas emberek éreztetek már ilyet?

Sokszor direkt később megyek a cégtől, hogy ne lássam otthon is, max este mikor együtt alszunk.


2021. szept. 12. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Hiba volt a csakis, rájöttél
2021. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Hiba volt a család
2021. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Depresszio, eletkozepi valsag, szar hazassag is lehet. A gyerekek, autok, szobak szama nincsen egyenes aranyban az elegedettseggel. Kerdes, mennyi ideje fojtottal el valamit, ami most tort a felszinre. Vagy szimplan rossz allapotban vagy, es nem a valosaggal van bajod, csak nem birod elviselni, ami van.

Buntudatra nincs okod, de hozzad lesz vagva azert, micsoda alak vagy. Valahol valahogy szembe kene nezni, amihez persze beszelgetni kellene azzal, aki megert, hogy mit akarsz valojaban es mi az oka.

2021. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha ürességet érzel, akkor olyan dolgokkal töltöd a napjaid, amiktől kiégtél/kiégsz. Ez mindenre rányomja a bélyegét. A párkapcsolatban meg két fontos dolog van: az egyik a fizikális kapcsolat, a kedves érintések, ölelés, csók, szex (ezek nélkül elhidegülnek a felek egymástól), a másik a rendszeres kommunikáció, kb minden téren, legyen az a napi programok egyeztetése, lelkizés, a jövőről álmodozás, vagy csak az aktuális nyűgök elpanaszolása.

A gyerekedhez is csak akkor fogsz kötődni (meg ő is hozzád), ha töltötök együtt minőségi időt, csináltok közös programokat.

Ahhoz hogy rendben legyen a családi életed, neked is tenned kell. Ezek a dolgok nem maguktól oldódnak meg, hanem a benne élők közreműködésevel.

2021. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
100%

Önmegvalósítást hajszoló kamaszkorom egy versrészlete jut eszembe:

"Szomorú ember az, aki felért a csúcsra,

mert lefelé vezet onnan minden útja."

Persze ennek 40 éve, ma másképp fogalmaznék. De mindenképpen arról van szó, hogy az ember boldogságának a mozgás, a fejlődés elengedhetetlen feltétele. Te anyagi téren elértél mindent, nincs előtted perspektíva. Üresnek érzed az életedet, mert voltaképpen már nincs rád szükség. Nincs meg a vállt vállnak vetve közös célért való küzdés, nincs meg az egymásra utaltság magasztos érzése.

Ilyenkor szoktunk mi sikeres pasik "megbolondulni", és másik asszony mellett elölről felépíteni mindent. (Én is 40 évesen váltam el.)

2021. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
Semmi különös, ez a párkapcsolat már megszünt, de a gazdasági társadalmi kényszerek még együttartanak benneteket. Megkéne szüntetni.
2021. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!