Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha féltek az öregedéstől?

Figyelt kérdés

29 vagyok, tehát lassan középkorú.


Rossz döntések miatt munka mellett végigtanultam a huszonéves éveimet, jelenleg is tanulok, legalább másfél év van vissza a másoddiplomáig.

Volt olyan időszak, amikor nyarakat is végigtanultam és volt, hogy abszolút nulla szabadidőm volt.

Állítólag a huszonéves kor a legszebb, namost én mindenből kimaradtam: párkeresés, hobbik, nyaralások, utazás, mindenből.


Sajnos van vagy öt krónikus betegségem és beismerem, hogy zömében elhanyagoltak. Nem bízom az egészségügyben és sajnos nem minden alap nélkül, már csak azért is, mert jelenleg magánban vizsgáltatom magam és itt totál más a hozzáállás.


Az állóképességem és az izomerőm is nulla, valamennyire vizsgálgatták is az orvosok, de eddig nem találtak semmit.

Konkrétan szeretek túrázni és bicajozni, elmegyek barátokkal és azoknál is nehezebben bírom, akik elhízottak és sohasem sportolnak. Én meg szoktam sportolni.



Tehát a testem kb egy 70 éves emberének megfelelő, semmit se éltem eddig és párkapcsolattal el vagyok maradva, amíg nemsokára szülnöm kellene....


Hogyan lehet feldolgozni, hogy elmúlt az ember fiatalsága?


2021. szept. 13. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Úgy tűnik ennek az életnek már annyi :D
2021. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Melyiknek? Miért?
2021. szept. 13. 21:50
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Ennek, a tiédnek. Már csak az öregedés. És már csak rosszabb lesz. Vége a örömnek örökre :D
2021. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Légy szíves ne itt trollkodj.
2021. szept. 13. 22:13
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Csak azt mondtam amit te, csak egy kicsit felnagyítva :D Szóval csak tükör. Ilyen amit tolsz is érzésre kicsit.
2021. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor se leszek többé huszonéves és a testem is egyre trébb lesz.
2021. szept. 13. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!