Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magas emberek! (190+) Ti is...

Magas emberek! (190+) Ti is kellemetlenül érzitek magatokat, amikor egy nálatok magasabb emberrel találkoztok?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az én agymenésem? Olyan fura és rossz érzés fog el ilyenkor.

2021. szept. 15. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem, de van aki igen. Mondjuk aki tényleg magas, jóval 2 méter felett, ott már azért ez is ritka lehet.
2021. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Kisebbségi komplexus:D

Gondold el mi lenne veled ha meglátnál egy fekete fickót gatya nélkül...

2021. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazából leszarom igaz én csak 190 vagyok.
2021. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Az első kérdésre nem tudok választ adni, mert csak 185centi magas vagyok :D


"Vagy ez csak az én agymenésem?" - Ez viszont sima kissebségi komplexus.

2021. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor érzem magam kellemetlenül, ha egy nálam alacsonyabb megközelít és úgy beszél hozzám, felszegett fejjel. Pedig fordítva kéne lennie. :D
2021. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor egyedül vagyok :D
2021. szept. 15. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem kisebbségi komplexus szerintem. Egyszerűen csak nem vagy hozzászokva, hogy nálad magasabbak az emberek :D
2021. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocs hogy írok, mert nem nekem szól a kérdés.Én alacsonyabb vagyok (164cm) és nekem az a fura, mikor valaki alacsonyabb nálam.:D Nekem az a normális, mikor velem egy magassal vagy nálam magasabbal beszélek.Tehát nálam meg pont az ellentéte van, mint amit te érzel.
2021. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%
191 centis férfiként viszonylag ritkán látok nálam magasabb embert, de pont emiatt mindig felkapom rá a fejemet. Nem mondanám, hogy zavarnak, inkább is irigykedem rájuk. Szerettem volna én is 2 méter magasra megnőni, de "csak" 191 centi jött össze.
2021. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!