Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nyilvános helyen...

Akinek nyilvános helyen farzsebben van a telefonja, félig kint, az milyen ember?

Figyelt kérdés
Buta? Bátor? Erős, gyors?
2021. szept. 15. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Bármilyen ember lehet, nem ettől függ. Viszont aki ilyen buta kérdést feltesz... háát :D
2021. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak fotózgat hátulról titokban téged
2021. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Olyan, aki nem mély zsebű nadrágot vásárolt.
2021. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem parázós. Nem fél, hogy ellopják, kiesik, vagy ráül.
2021. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
2021. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, most hogy igy olvasom a kerdesed.

Mert szerintem engem ki akartak rabolni nehany hete, ugyanigy.

Akkor vettem uj telefont, ami nagyobb volt, mint a regi, s azelott mindig farzsebben hordtam. Leszallashoz keszulodtem a vonaton, egy srac allt mellettem, de olyan fura volt. Jott egy megerzes, h vegyem ki a telefont a zsebembol, kivettem es atraktam a taskamba. Akkor mellem lepett a gyerek, be az ajtohoz,s elotte meg rasanditottam es ilyen furcsa, sunyi mosollyal nezett ram. A peron egy sikban van a vonattal, ahogy kinyiltak az ajtok, o mar rohant is el, siman vitte volna. Aldom az eszem, h hallgattam a megerzesre😇

2021. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha jó a segge, akkor csak praktikus.


Mert te azt a telefont egy feszülő farmerból ki nem fogod onnan szedni feltűnés nélkül, az biztos.

2021. szept. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így szoktam hordani, szimplán praktikussági okokból. Legtöbbször gyakorlatilag a farzseb a nadrágomon az egyetlen zseb rajtam, max. ha van rajtam olyan kardigán/kabát aminek van zsebe, akkor még az szóba jöhet. Még a táskámba tudnám elrakni, de onnan nem túl kényelmes és gyors előhalászni, ha éppen kell (most nyilvános helyen is hívhat/írhat akárki, te is megteheted, megnézheted az időt stb.). Megmondom őszintén, hogy nekem eszembe sem jut, hogy most ellopják-e vagy sem stb., mert szerintem nem ezen múlik, megszoktam így és eddig nem volt gond (egyszer lopták el a telefonom, de akkor a táskámban volt az autóban….).
2021. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, előre nem fér, mert a farkam elfoglalja a helyet.
2021. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!