Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők: nyilvános wc-ben...

Lányok, nők: nyilvános wc-ben lehúzzátok magatok után a budit?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem egy bevasarolokozpontban takarítónőként es azt tapasztalom, hogy a női wc-ben csomószor ott áll a húgy. Őszintén kérdezem, ti lehúzzátok? Ne vagyok kiakadva mert tudom, h fôleg most nem szivesen értek hozzá pl a lehúzògombhoz stb de ugye amikor megkérdezik mindenki egyből rávágja, hogy ő mindig lehúzza.
2021. febr. 20. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, mindig lehúzom
Nő vagyok, nem mindig húzom le
Nő vagyok, soha nem szoktam
62 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokszor tapasztalom, hogy a pisit nem húzzák le az emberek. Szépségszalonban dolgozom, tudjuk, hogy ki után kell bemenni és "rendet tenni".
2021. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

És igen, a nyilvános vécék állapotából látszik, mennyire igénytelenek is a nők.

A másik kedvencem, mikor kijön a hat kiló vakolat missribi, tükörben vizslatja magát, hogy még mindig elég szexi-e, de kezet mosni eszébe se jut. Fúj.

2021. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Inkább próbálom elkerülni a nyilvános WC-ket, de ha muszáj valami miatt használnom, természetesen sose hagyok mocskot magam után. Ennél már csak az az undorítóbb, amikor a kuka tárva-nyitva, benne meg a véres betét/tampon csomagolatlanul...
2021. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mindig lehuzom, nincs kivetel
2021. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig lehúzom, de komolyan mondom sokszor én szégyenlem magam a sok igénytelen nő nevében. láttam már olyan vérrel kikent budikat plázákban hogy majdnem elhánytam magam.
2021. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is lehúzom. De undorító egyébként a legtöbb hely, nem tudom, milyen pinája van egy olyan nőnek, aki körbehugyozza a wc-t...
2021. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
3#, Miért lenne az undorítóbb?
2021. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
#7 Hát szerintem a pisinél sokkal undorítóbb látvány a menstruációs vér, de kinek mi.
2021. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna nem lehúzni, ez az egyik legevidensebb dolog számomra. Én is csomószor látom nyilvános vécékben, hogy nincs lehúzva és nem is értem miért? Ez hogy merül fel az emberekben?
2021. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak a barnát nem,
2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!