Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet leküzdeni?

Hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta utálok mások előtt beszélni, énekelni vagy hasonló módon megnyilvánulni. Azért is, mert meglátszik rajtam, ha izgulok, mert elvörösödöm, tévesztek vagy megremeg a hangom. Minden vizsgám, feleletem előtt nagyon izgulok, és nagyon elegem van már belőle. Tudja valaki, hogy lehet ezt leküzdeni, akár személyes tapasztalatokkal kiegészítve? Köszönöm!

2020. dec. 17. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Videózd le magad vagy vedd fel a hangodat ahogy olvasol/előadsz! Tanulj hangosan,mintha előadnál.

Kellő felkészülés,elegendő alvás,mély levegő.

Nekem ezek segítettek,na meg persze minél többször kerülsz ilyen helyzetbe,annál könnyebb lesz.

Én gimiben még olyan remegő hangon,izzadva olvastam fel hogy azt hitték sírok,majd 5 évvel később full lazán államvizsgáztam le.

Kitartást! Lesz ez még jobb is!:)

2020. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

keresgélj az emlékeid között, hogy mikor volt életedben először olyan élményed, amikor zavarba jöttél, mert megszólaltál valaki előtt


a gátlás nem a vákuumból zizzen elő, hanem más emberek ártó energiái adják a táptalaját

2020. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!