Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt az ősz! Ti hogyan élitek...

Itt az ősz! Ti hogyan élitek meg az őszi hangulatot?

Figyelt kérdés

Milyen programok, bevett szokások jellemzőek rátok a szeptember-október-novemberi időszak alatt?

Kuckósítjátok, kidíszítitek kicsit a lakást (vagy csak a szobátokat) őszies stílusúra? Ha igen, mik a módszereitek?

Meséljetek 😊



2021. szept. 15. 22:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Még nem igazán van ősz hangulatom addig amíg reggel 6 órakor nem leszek libabőrös egy szál pólóban.


Egyébként szeretem az őszt, várom is, állítólag péntektől megjön. Bár én nem szoktam kidíszíteni a lakást, én csak szimplán élvezem a hangulatát.

2021. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
57%

Hát nekem az ilyen átmeneti időszakok elég szenvedősek. A végletek embere vagyok 😄

Egyébként nagyon szeretek a természetben lenni, és nézni a szép színeket, hogy hogyan változik minden.

Ha már minden kellően leszáradt akkor meg készülődök a karácsonyra.

2021. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanazt csinálom amit eddig, max több ruha van rajtam közben. Sose értettem h az időjárás miért kell kötelezően befolyásolja a hangulatomat.
2021. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az elmúlt pár évben az ősz egyenlő lett a poloskákkal. Már egy ideje most is "készülök" rájuk gondolatban. Eddig 3-nál tartok. 2-3 hét múlva lesz az 300 is...
2021. szept. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal mélyebben el tudok ilyenkor gondolkodni a világ dolgairól, minden kicsit lelassul, jobban átlátom ilyenkor az összefüggéseket.
2021. szept. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
53%
Megszoktam, felénk nem volt nyár így nem is volt meg a feeling, továbbra is pulcsi meg hosszúnadrág, medence helyett pezsgőfürdőben lazultunk...
2021. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, végre kicsit csökken a hőmérséklet, talán fogynak a bogarak, nem kell annyit kocsit mosni. Semmi extra
2021. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%

Én utálom az őszt, nekem az elmúlásról szól és hogy még nagyon sokat kell várnom a tavaszig. :(

Kinem díszíteném soha a lakást ilyen barnás, narancsos őszies színekkel, száraz virágokkal, biztos depis lennék a hangulatától.

Én ilyenkor keresem a fényt, égetem mindehol a lámpákat, vidám zenéket, műsorokat nézek, fényes plázákba, uszodába járok, nehogy bedepüljek. Levegőn igaz sokat vagyok, de az ősz színeit a természetben sem

szeretem, max. délelőtt ha süt a nap, a fény dob fel, nem a színek.

2021. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
38%
Ez a FIDESZ szezonja. Narancssárgába burkolózott sötétség🤣
2021. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%
Úristen, de tipik magyar, időjárás és politika mixelése 🤦🏼‍♀️
2021. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!