Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt az ősz! Ti hogyan élitek...

Itt az ősz! Ti hogyan élitek meg az őszi hangulatot?

Figyelt kérdés

Milyen programok, bevett szokások jellemzőek rátok a szeptember-október-novemberi időszak alatt?

Kuckósítjátok, kidíszítitek kicsit a lakást (vagy csak a szobátokat) őszies stílusúra? Ha igen, mik a módszereitek?

Meséljetek 😊



2021. szept. 15. 22:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
54%
Ja és biztos van aki a Maldív szigeteken melegszik ilyenkor, de én tőlük se sajnálok semmit!
2021. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
84%
Én se vagyok az a takaró alatt punnyadó tipus, az én bevett szokásom, hogy rengeteget vagyok szabadban, pl most jöttem meg a tekerésből, 16 km-t nyomtam le, melóból hazafele jövet, hétvégén pedig teljesítménytúra a Pilisben, 26 km-t tervezünk.
2021. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
66%
#22 vigyázz, mert mindjárt jön egy irigy birka, aztán megmagyarázza, hogy erre neki nincs ideje ezért rohadj meg :D
2021. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%
Vagy nincs pénze biciklire🙈😀🤣
2021. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
82%
Megpróbálom élvezni a melegebb, napsütéses őszi napokat, amíg nem lesz hidegebb. Kipróbálok őszi recepteket, bringázok, nézem majd a színes fákat, de azért ez mind nem tudja teljesen kárpotolni a nyarat.
2022. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 NTBS ***** válasza:
87%
Nincs vele semmi baj. Túrázás az erdőben.
2022. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%
Most valahogy nem viselem jól. Alapból is tavasz-nyári típus vagyok, ahogy elkezd hamarabb sötétedni, hűvös lenni a reggel, egyre rosszabbul érzem magam. Persze igyekszem átlendülni, pl gyertyát gyújtok, teázok, lazítok otthon. De most összejöttek a szerelmi gondok és az infláció, a gazdasági helyzet, kilátástalanság is, szóval most különösen nehezen viselem, hogy lassan jönni fog a tél.
2022. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
78%

Én imádom ezt az őszi hangulatot.Nincs még túl hideg napközben,van napsütés is legalábbis mifelénk:) Faleveleket seprem össze a kertben és közben élvezem a nem forró levegőt mint ami nyáron volt(utáltam).

Ez az egyik kedvenc időszakom a tavasz után:)

2022. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%
Ja és imádok betakarózni amit nyáron nem tudtam.
2022. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
71%
Imádom az ősz hangulatát, de főleg kinn a természetben, lakást nem díszítem.
2022. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!