Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire véljem ezt a hirtelen...

Mire véljem ezt a hirtelen ellenszenves viselkedést? Szerintetek mi lehetett a problémája?

Figyelt kérdés

Nemrégiben chaten ismerkedtem egy sráccal, elég jól elbeszélgettünk/viccelődtünk. Barátkozás céljából volt fent, nem akart semmi többet (én se, mivel van párom). Egyszer csak rákérdezett, hogy mi a foglalkozása a páromnak, válaszoltam is rá, hogy orvos.

Erre a következő zajlott le:

- Aha...Persze

- Most mi van?

- Semmi...

- Elmondanád, hogy mi rosszat mondtam?

- Semmit. Viszlát.

- ??

- Hülye p*tsa.


Ezután letiltott. Ez a kérdése előtt teljesen normális volt, nem volt semmilyen obszcén megnyilvánulása.


Tudom, hogy nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni, csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy mi baja lehetett.


2021. szept. 17. 22:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
#10 mert az hogy valakinek mit dolgozik a párja vagy hogy saját maga mit dolgozik az határozza meg a személyiségét nem....? Nem értem miért kell rögtön ebböl kiindulni ha xy ezt dolgozik akkor ő ojan vagy ha..semmi köze a munkának vagy a személyiséghez...ahogy az öltözködésnek sincs hozzá semi köze..
2021. szept. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem szereti a doktor bácsikat!
2021. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az orvosokkal van valami problémája. Ja, amúgy meg kb. tinédzserek stílusa az, hogy csakúgy odavakkantjuk, ráadásul TS-el írva valakinek, hogy #hülyep*csa, szóval szerintem nem igazán volt veled őszinte még életkor tekintetében sem.
2021. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak barátkozni akart, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2021. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Barátkozás céljából chatelsz valakivel aktívan, napi 4-5 órát? Szerinted ő mire gondolt? Elárulom, arra, hogy van esélye, majd lerázod egy ilyen kamu szöveggel.

Mellesleg tényleg gáz ez a viselkedés részedről.

2021. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#15: Nem napi több órát, ez csak egy egyszeri „alkalom” volt, azaz egy délutántól-kora estig tartó beszélgetés. Elég furcsa lenne lerázásnak, hogy ez a kérdése előtt több soros üzeneteket váltottunk, kifejtve a kérdésekre a választ, aztán jött ez a random kérdése. Tehát, ha valaki szabotálta a beszélgetést, az Ő maga volt, ha még nem is állt szándékába.



Miért is gáz a viselkedésem? Mire alapozod? Arra, hogy szabadidőmben chatelek többnyire külföldi emeberekkel, és néha akad egy-két konszolidált magyar is?

Most mivel másabb, hogy anonimen egy chat oldalon/appon levelezgetek vkivel, vagy itt?


Kifejthetik nyugodtan, mert most ez a felvetés is érdekel :D

2021. szept. 18. 18:40
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

Én pl egyáltalán nem levelezgetek senkivel ha kapcsolatban vagyok, nem ennyire üres az életem. Örülök ha a meglévő barátaimmal össze tudok hozni egy-egy találkozót.

Mikor szingli vagyok, az más. Olyankor hiányzik valami, ezért szoktam beszélgetni emberekkel.

Ideális esetben egyébként az embernek a párja egyben a legjobb barátja is, hiszen egy kapcsolathoz nem elég a fizikai vonzalom, lelki kapcsolódás is kell, ami az embert kielégíti intellektuálisan.

Ez az "egyszeri alkalom volt" remélem látod, hogy hangzik visszaolvasva.

2021. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi be szoktunk ülni kollégákkal 1-2 hetente egyszer munka után enni/inni, kötetlenül beszélgetni, férfiak, nők, vegyesen, ezek jók, erősítik a csapatmunkát, enyhítik a stresszt. Egyikünk sem viselkedik így, mint ez a netes ismeretséged, amúgy a férfi-nő barátsághoz intelligencia kell.
2021. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Az orvos barátod tud a chatelésekről? Mert sanszos, h nem... (Persze csak, h ne aggódjon...)

A pasit írtad először, h barátkozás céljából, nem akart többet... majd ekkor írod, h hát te sem, mert van barátod... Sztem élvezed idegenek érdeklődését, lehet talonba teszed őket, majd jól jön, ha kirúg az orvos pasid...

Több ór!nyi intenzív chat... kit akarsz megvezetni


Biztos szarul esett a kicsi szívednek a hülye pitsa, bár azért valljuk be, nem mondott hülyeséget...🤮

2021. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#17: Nem hiába raktam idézőjelbe az alkalmat, és fejtettem ki utána, hogy mit takar. „Intellektuálisan” engem az foglal le, hogy minél több véleményt, nézőpontot, reakciót stb... Ismerek és tapasztalok meg, amit később akár a javamra is fordíthatok egyes szituációkban, vagy szimplán lesz/van miről mesélnem, sőt ha egy jó téma felvetül, akkor érdekel több személy véleménye/nézete.


Ettől még nem érzem azt, hogy ez negatívan befolyásolná a kapcsolatunkat, főleg hogy nincs két egyforma párkapcsolat se. Párom is, meg én is hozzászoktunk ahhoz, hogy van mindenkinek magántere, és hogy nem lógunk egymás nyakán egyéb platformokon se. Nehéz is lenne a munkájából kifolyólag, főleg amikor ügyeletet ad.

Ahogy írtad, nekem is nehéz a barátaimmal összeegyesztetni valami programot, a másik, hogy Ők sem attól barátok, mert hogy 0-24-ben tartjuk a kapcsolatot.


„nem ennyire üres az életem”

Nekem se. Relax. De ha nagyon kötekedni akarnék ebből a kijelentésedből indulva (és a mögötte lévő sarkított utalásra), ha ennyire tökéletes minden, és időd sincs másra, akkor ugyanúgy jogos részemről a felvetés, hogy miért gyakorizol?? (Nem kérek rá valaszt, csak kicsit ellentmondásos a szituáció)


#18: Jövő héten kezdek az új munkahelyemen, elég vegyes nemet és korosztályt is illetően a részlegem, remélem nekem is sikerül jól beilleszkedni. Bár eddig pozitívan álltak hozzám a bevezetés során :D Örülnék, ha lenne ilyen csapatos kimozdulás a kollégákkal mint Nálatok, mert biztos történnek olyan esetek, amit jobb kiventillálni olyannal, aki benne van a szakmában + a teammunka erősítése. :)


#19: Igen, tud. Nincs titkolni valóm, nem történik semmi szexualitással, vagy érzelmi ömlengéssel kapcsolatos dolog.


Írjak esettanulmányt? Hogy milyen személyekkel írkálok? Nem kell mindig magatokból kiindulni (tisztelet a kivételnek), vagy a rossz példákból, mert vannak kivételek, ahogy ezen az oldalon is. Naa, azért egy-két példát leírok: Volt olyan személy, akivel recepteket cseréltünk, és jóformán csak ételekről beszélgettünk. Volt olyan is, akivel YouTube linkeket küldözgettünk. Akadt olyan külföldi személy is, akivel évekig tartottuk a kapcsolatot, olyan penpal szinten.

Jaaa, a receptes beszélgetésről még meg is vannak a screenshotok :D



Deeee, biztos anonim chat oldalakról „fogok” „talonba” rakni pasikat, és egoboosternek is biztos egy ilyen oldalt használnék. Nyilván nem a tömkelegnyi egyszerűbb megoldást/lehetőséget. Biztos. 100%. És az is egyből a nők/lányok, azaz az én hibám (vagy fordított történetekben fiúk/férfiak hibája), hogy a másik nem belekombinálja az érzelmeit egy szimpla beszélgetésbe. Sőt, az is az én hibám, hogy ha a pasi érezte, hogy húú, kezdem megkedvelni másképpen, hogy akkor nem volt annyi benne, hogy egyből megszakítsa normálisan a beszélgetést. Ami nem nagy kunszt szerintem.


***


Köszönöm a kommenteket, és érdekesnek vélem, hogy páran hogyan képzelnek el egy ideális kapcsolatot, mitöbb, hogy mennyire irracionális kép terjed az orvosokról (mint ha Ők nem lennének átlagos emberek), és maga a kapcsolatukról/párjukról.


Ha még azt írtam volna, hogy a szülész/sebész/plasztikai főorvossal járok, akkor megérteném hogy a fekete Carrera-hoz meg Arteonhoz egy plasztik cica illik 😂 (a lehetséges egyezések a valósággal, pusztán csak a véletlen műve)

2021. szept. 19. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!