Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekkorodban ért valami...

Gyerekkorodban ért valami igazságtalanság, amire most is rossz emlékként gondolsz? Mi volt az és hány évesen történt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. De annyira nem durvák, hogy máig traumaként emlékeztek rájuk. Általánosan volt, hogy pár tanár rosszul mérte fel a helyzetet.
2021. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rossz emlék és a trauma azért nem uaz.
2021. szept. 19. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt szerencsére, de ismerek egy ilyet, általánosban a sulimban történt.


Az egyik kisebb, gyenge fiúcskát pár nagyobb bevitt a tesi öltözőbe, lefogták, lehúzták a nadrágját és az egyik elkezdett felnyomni egy féliteres flakont. Az egyik tesitanár szaladt be mikor meghalotta a rettenetes ordítást.


Azt hittem kamu mikor tudomásomra jutott először, de bazi nagy ügy lett belőle.


Nem tudom mit élt át szegény gyerek, de nekem még vissza gondolni is rá trauma, hogy ilyen történhet.

2021. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim egyszerűen elfelejtkeztek a születésnapomról nem lett megünnepelve, mert akkor pont nem volt alkalmas. Aztán egyszer jöttek haza a tesóimmal valahonnan, és mindegyikük valami játékot kapott, de nekem semmit sem hoztak. Aztán a szülinapom végül egyáltalán nem lett megünnepelve, elfelejtődött.
2021. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok ilyen volt, de az egyik legrosszabbul az esett, mikor felkészültem versmondó versenyre és az osztály szavazott. Persze nem szeretett senki az osztályból. Bár sokkal jobban mondtam a verset, mint a másik 2 jelölt, a tanár rám szavazott. Ezen kívül senki nem szavazott rám, pedig a másik 2 jelölt úgy szavalt, mint a dedós gyerekek. 12 körül voltam, utána nem volt már kedvem versenyre menni, jelentkezni az órákon sokkal izgulósabb lettem. Pedig az elején nem ilyen voltam. :(
2021. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!