Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért ilyen bunkók az...

Itt miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Én is tettem már föl pár kérdést és sokszor csak beszóltak, de nem segítettek. Ennél mág az is jobb ha valaki segítenei akar, de csak tippelget vagy rossz taácsot ad. De minek kell valaki kimondottan bántani?


Nem rég olvastam egy kérdést. Egy - valószínüleg lány - kérdezte, hogy hogyan tudna lefogyni.

Fotó nem volt, de a súlya alapján nem túl kövér lányról lehet szó.

Te nekem is van ismerősöm aki teljesen normális súlyú, de van egy kis úgyógumi a hasán.

Nos ez a lány olyan válaszokat kapott, hogy "Fogyatékos vagy, menj el orvoshoz.", "Neked inkább a pszichiátria való, nem a fogyókúra.", "Nem vagy 100-as.", "Kamu kérdés!"... stb.

Egyik sem segített.

Nem baj ha valaki nem tud segíteni, de akkor mindek ír?

Az sem baj ha segíteni próbál valaki, de nem ad igazán jó választ, vagy nem tudja beleélni magát a másik helyzetébe.

De kimondottan bántani miért kell valakit?


2021. szept. 19. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Az egyik válaszoló rátapintott a lényegre: nem vagyunk egyformák. Tudod, van egy ismeretlen eredetű mondás:

"Ami az egyiknek vadon, a másiknak vidámpark."

2021. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, nagyon sokszor a kérdezők buták. Az oldalon feltett kérdések felét egy guglizással meg lehetett volna válaszolni.
2021. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben azért, mert frusztráltak.



De vannak olyan esetek, mikor eleve szuggesztív a kérdés és a kérdező megtagadja a normális megoldást. Na azokon én is felcseszem magam.


Például mikor kerek feneket akar valaki, de nem akar sportolni.


Akkor b@zd meg magad vagy nem tudom.

2021. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Sokan csak mostanában tudták elvégezni - több évtized távlatában - a "Gonosz Törpe Képzőt" és most feljogosítva érzik magukat ezáltal arra, hogy felszabadultan sértegessenek vadidegen embereket. Ezekkel a lélektani torzszülöttekkel nem tudsz sok mindent tenni, - egyenletes vastagságban beborítod őket virtuális guanóval, aztán sorsukra hagyod őket.
2021. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A magyarok többsége a való életben is ilyen, csak ott muszáj valamennyire visszafognia magát, mert nyakon vágják.

Itt viszont nem kell. Frusztrált öregedő titkárnőként feljöhetsz beszólni nálad értelmesebbeknek, megnevelni „neveletlen” fiatalokat

Az utóbbi években kb. frusztrált emberek gyűjtőhelye lett az oldal, pl. tele van buta idegbeteg 30-40es nőkkel, akik miatt párkeresés témát értelmetlen látogatni.

2023. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

folyt:

Magyarokkal kapcsolatos kérdésre nem tudok úgy választ adni, hogy valami nagymagyar ne írjon privátot borzalmas helyesírással.

2023. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!