Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hova tűnnek azok...

Szerintetek hova tűnnek azok a gyerekek akiket nem talál a rendőrség? Hol töltik az éjszakákat és hogyan és mit esznek amíg rájuk nem bukkannak? És leginkább érdekel az,hogy mi visz rá valakit a szökésre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Jobb esetben csak csendben várniuk kell, amíg kifizetik értük a váltságdíjat.


Rosszabb esetben... hát, például forgatnak bizonyos illegális filmeket, vagy eladják őket valakinek.

2021. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ismerosoknel vannak vagy azoknal akikkel eltunesuk elott ismerkedtek meg es akik jobb eletet igertek nekik.

Sok eltunt csaladon, barati koron belul tunik el.

Ha valaki kinyirja oket, akkor meg azert tunnek el. Persze kesobb elviszik oket, eladjak oket.

Szokni leginkabb bantalmazo szuloktol szoknek. Szexualis, fizikai bantalmazas vagy a szulok szerhasznalok, alkeszek es meg enni se adnak a gyereknek, utik verik egymast. Gyerek elmegy. Nagyobbak okosabban pattanak le de sok lany utcalany lesz, elviszik oket vagy elmennek kulfoldre.

Es sokan valahol.a fold ala vannak elasva...rossz belegondolni is.

2021. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Én többször szöktem el kiskamaszként (12-14 éves korom között) 1-2-3 hetekre, otthon nem csak lelki de fizikai terrornak is ki voltam téve és néha egyszerűen ez tűnt az egyetlen megoldásnak. Parkban, aluljáróban csöveltem vagy ismerősöknél - ők jellemzően vagy idősebbek voltak nálam vagy teljesen leszarták a szüleik ha napokra vendégük volt, kb. meg se kérdezték ki vagyok és mit keresek ott. Viszont az iskolából így se akartam től sokat lógni így ott általában megtaláltak és hazavittek. 3 ilyen után stratégiát váltottam, rápörögtem ezerrel a tanulásra, 16 évesen a diákmelókra és érettségi után sikerült is lelépnem végleg a megtakarításaimmal, és akkor már kerestetni se tudtak.

Utólag belegondolva hatalmas mázli, hogy nem történt komolyabb bajom, ha valaki ki akart volna használni abban az állapotban akkor simán sikerült volna neki.

2021. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Kedves út... neked sikerült, tényleg egy hajszálon múlt a jövőd. 🙏😆 sok sikert a jövőre nézve.
2021. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Intézetis szökött cigányokra gondolsz?

Lányok: utca, külföldi prostiházak, halál.

Fiúk: kisstílű bűnök, gyilkosság, börtön.


Eltűnt fehér lányok: francia, majd dubai rabszolgapiac, prostiházak, halál.

2021. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Szervkereskedo is lehet akár, aki elrabolja.

vmeik gazdagnak beteg a gyereke, akkor penzt adna erte a szervekért...


Pedofil is van...

2021. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jo nagy reszuk megszokik, es nem akarja, hogy megtalaljak. Egy jo reszuk gyilkossag aldozata. Es nincs annyi izgalmas sztori mogotte, csak nem kerult elo a holttest, vagy nem tunt fel kesobb a hatosagoknak, hogy az a szemely amugy evekkel ezelott eltunt.

Van, aki prostinak is onkent megy. Szerelmes 13 evesen, azt akarja, amit a pasi akar.

2021. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Egy példa:

[link]

2021. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!