Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért terjesztik azokat a...

Miért terjesztik azokat a pletykákat az egyetemről hogy vért kell izzadni, átvirrasztják az éjszakákat, napi 10 kávét megisznak mert olyan fáradtak stb?

Figyelt kérdés
Sokkal lazább mint a középiskola.Rengeteg szabadidőm van,6x edzek egy héten.Pénteken tanítás sincs.

2019. okt. 21. 11:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%

Mert próbálj meg egy BME mérnöki szak esetéven így nyilatkozni.

Vagy ELTE proginf pl.


Vért kell izzadni,jó én munka meg heti 5 edzés mellett csináltam a sulit,se éjjelem se nappalom nem volt.

2019. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
80%
Én vért izzadtam és napi 10 kávét megittam mire elvégeztem a bme építőt.
2019. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
81%
Talan azert, mert bufeszakra jarsz, ahol majd kapsz egy semmire sem jo diplomat.
2019. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%

Hahaha!!!

Te sem orvosin vagy gyógyszerészetin tolod mi?

De nem kell még szigorlatra készűlnöd római jogból vagy statikából sem ugye?

2019. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
79%
Én speciel pénzügy-számvitelen diplomáztam a BGE-n, hát volt h 0-24-ben csak tanultam és vért izzadtam. Hálát is adok az égnek, h végre végeztem.:D
2019. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%

attól is függ, hogy milyen képességeid vannak és mennyire vagy szorgalmas

nekem az ilyen ismerőseimnek nem volt problémájuk sem pl. az orvosival, sem a bme építész szakkal

az átlagos képességű, de szorgalmas ismerőseimnek is jól mentek ezek a szakok

meg pl. én nem voltam szorgalmas, de sztem jó képességű vagyok, és nekem is jól ment

sőt, igazából senkit sem ismerek nagyon, aki vért izzadt volna, mert akinek nem ment vagy nem szerette, az ott hagyta a sulit előbb utóbb

de pl. ha valaki olyan szakot végez, ami abszolút nem áll hozzá közel, akkor el tudom képzelni, hogy szenved, ismerek ilyen gépész, magyar, info, biosz, vegyész szakon is

2019. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Ja hát ha olyat tanulok ami érdekel akkor már elég ha odafigyelek órán nagyrészét már úgy megtanulom

Meg nem az utolsó pillanatba kell nekiállni vizsgákra készülni

2019. okt. 21. 12:25
 8/51 anonim ***** válasza:
91%

Azért nagyon nem mindegy, hogy hol és mit tanulsz. De gondolom nem véletlenül nem írod le. Tanultam bölcsészkaron is, nyelvi szakon, na annyi szabadidőm mint ott, soha életemben nem volt, egy félév felért egy nyári szünettel.

De amikor a BME-re jártam, az édeskevés volt, ha órán figyeltem. Ott voltak még a szakirodalmak, egy tárgyhoz legalább 3 tartozott, rendszeres beadandók, projektek, elemzések stb.

2019. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
Elsőéves vagy? Nekem az első két félévem tök laza volt, el is hittem, hogy majd végig ilyen lesz. Mostanra haldoklom a beadandók, a zh-k, a szigorlatok és nem utolsó sorban a szakdolgozat súlya alatt. Vagy, ahogy már előttem is írták, nem minden szak ugyanolyan nehéz, vannak kifejezetten könnyen elvégezhető szakok is.
2019. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg az orvosit.
2019. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!