Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rászólnátok valakire, aki...

Rászólnátok valakire, aki állandóan szívja a fogát és "cicereg", vagy ilyen idióta cuppogás/sziszegést ad ki folyton?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ránézek kissé morcosan, azt többnyire tudja az okot.
2021. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Undorító szokás. De úgyse hagyja abba.
2021. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ezek csak apa hangok.. miért zavar?


Néha böfögök is ezek mellé.

2021. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem.. Bár nyilván szeretne leszokni róla, de ez ösztönös.

Miért csesztessem vele, nincs értelme, nehéz tenni ellene.

Mint pl. a körömrágás, ez ugyan nem zavarja a környezetet, de hasonló.

Próbált leszokni, ha eszébe jutott, ráült a kezére, de csak elő kellett venni...

2021. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuu engem még a gondolata is idegesít az ilyeneknek. Mondjuk én már gyerekkorom óta nem bírom az ilyesmi hangokat elviselni. Mást hallottam aki pl imádja a soft spoken azaz lágy beszédet elalváshoz de engem még azzal is ki lehet kergetni a világból egyszerűen olyan ideges leszek ha valaki ilyen hangokat ad ki, hogy hihetetlen de nem tudom miért amúgy.
2021. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utálom magamban, hogy mindenért beugatok másoknak, de szólnék, igen, mert engem ezek nagyon idegesítenek. Sajnos.

Egy ismerős csaj a körmét szokta pöcögtetni állandóan, attól is falnak megyek.

2021. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

5-ös

Van a mizofónia, amikor az ember bizonyos hangokra érzékeny. Valószínű, nálad is erről van szó.

2021. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7. Lehet, bár erről soha nem hallottam még, de simán lehet. Mert én már feltűnően betegesen irtózom az ilyenektől. Pl tini koromban volt abból konfliktusom fiúval, hogy mondtam, hogy ne csókoljon már ilyen nyálasan mert idegesít a hangja meg ilyenek de sajnos annyira bosszant, hogy nem tudok nem szólni mai napig.
2021. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy az evés hangjaival vagyok így. Persze én vagyok a bunkó, mert xy emberrel nem voltam hajlandó együtt enni, mert nekem irritáló, ahogyan eszik, de nem érdekelt.
2021. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen kényszerbetegség OCD vagy hasonló. De lehet hogy inkább a tourette szindromához van közelebb.

Esetleg pszihiáterhez kéne küldeni.

2021. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!