Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek miért viselkednek így?

Emberek miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Most jött szembe velem a kérdés és kíváncsi vagyok a véleményekre. :D



2021. szept. 25. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet családi, vagy épp munkehelyi probléma amikor morcos.
2021. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy miért nem rajongja körbe 0-24ben a kolléganőt a random pasi?

Talán mert a csávó nem lát bele semmit a dologba. Alapvetően normális, közvetlen, de nem flörtölni jár be a munkahelyére, hanem dolgozik és ha éppen valami fontos miatt siet, cikáznak a gondolatok a fejében, nem áll le bájcsevegni, meg jópofizni. Szerintem nincs ebben semmi

2021. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Arra lennék igazából kíváncsi, hogy miért viselkedik valaki egyik nap mondjuk tök kedvesen, másnap meg a szöges ellentéteként? Itt gyakorin több ilyen és ehhez hasonló kérdést is olvastam és nem értem miért ilyenek a férfiak. (Már ha lehet általánosítani)
2021. szept. 25. 22:20
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy írtam, nem viselkedik szöges ellentéteként. Csak a szemében nem nő, hanem kolléga az illető. Ha van ideje, kedve, hangulata stb, akkor közvetlen, kicsit ápolja a munkakapcsolatot. De a munka a top prioritás a munkahelyen, ha olyan a helyzet, akkor ezeket mellőzi és megy a munka után. Valahol ez lenne a normális, nem pedig flörtölni akkor is, ha van fontosabb dolga éppen (a munka).

Én inkább azt nem értem, hogy nők miért nem tudnak elvonatkoztatni a férfi-nő kapcsolati szinttől a munka világában? Miért ez a kontextus az alapja a munkahelyi kapcsolat minősítésének? Kollégák, nem pedig férfi, női szerepekben kellene gondolkozni.


#2

2021. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok egyébként.. hangulat ember vagyok ha rossz kedvem van, stresszes vagyok akkor minden miatt ideges vagyok és irreálisan sértődős és olyannal is képes vagyok hűvös,utálatos lenni akit amúgy kedvelek és másnap tok jól elbeszélgettünk..
2021. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne gondolkozzunk nemekben! Számomra akkor is érthetetlen, hogyha valakivel egyik nap például jól elbeszélgetek, keresem a társaságát, akkor másnap is kedvesen viszonyulok hozzá, akkor is ha rosszabb hamgulatban vagyok. Más hogy nem tud akár minimálisan is csak ennyi erőfeszítést megtenni? Ez egy fiktív példa persze, de nagyon furcsának tartom, hogy emberek ennyire kiszámíthatatlanul viselkednek.
2021. szept. 25. 22:32
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Akkor harmadszor is, dolgozik, a munkával foglalkozik, nem azért nem beszélget, mert éppen utálja a másikat, hanem mert van fontosabb dolga és feltételezi, hogy a másik is azért van ott elsősorban, hogy elvégezze a munkáját
2021. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki dolgozni jár be a munkahelyére, az gondolom még nem mentesíti, hogy mufurc legyen.
2021. szept. 25. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hadlegyen már mufurc ha az akar lenni meg olyan kedve van😒 nem mindenki képes kedves lenni ha nincs jó kedve.. ez van
2021. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te jó ég, nem tudom mit ártottam neked, de nem kell ilyen ellenségesen válaszolni!
2021. szept. 25. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!