Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a chatben az emberek?

Figyelt kérdés
Folyamatos látogatója vagyok a www.gtas.goortal.hu oldalnak, de a chatben olyan szintű kommunikáció megy, ami mellett nem tudok elmenni. Ezek az emberek mit éreznek??

2021. jan. 26. 10:29
 1/10 A kérdező kommentje:
www.gtas.gportal.hu. Elírtam!
2021. jan. 26. 10:30
 2/10 anonim válasza:
100%
Mindenkinek csak képernyőn keresztül nagy a szája, de egyébként összehúzná fülét farkát. Ne is próbáld megérteni őket.
2021. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt "szerencsém" ilyen közösségekhez. A legérdekesebb az volt, amikor az ember néha el tudott beszélgetni egy-egy nagy szájhőssel kettesben, van aki teljesen normális "négyszemközt", valószínűleg sokan csoportot alkotva, egymást bíztatva nyomják a butaságot.
2021. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A GTA elég népszerű ahhoz, hogy boldog-boldogtalan arra az oldalra vetődjön. Az a közösség általában toxikus, ahol a téma nem csak egy szűk réteget érint.
2021. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a jó öreg chat.hu oldalon ha látnád, mi ment évekig a Zártosztály nevű szobában, vagy az Erotika szobában...
2021. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez nagyon durva :D a szerkesztők meg ezt propagaljak
2021. jan. 26. 13:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Chat.hu kimaradt az életemből, mert valamiért sosem tudta a régi gépem megnyitni. Nekem csak a tarsfoglalo jutott a honfoglaló.hu régi verziójában 😂
2021. jan. 26. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
ha nem tetszik, ne használd, elég nagy a net, én pl. életemben nem jártam azon az oldalon
2021. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen ostoba, semmitmondó, primitv valaszoktol tartozkodjunk már H ne használjam, ha nem tetszik. :D tetszik, csak furcsa, kíváncsi voltam H valaki találkozott e már ilyen szintű közösséggel.
2021. jan. 27. 12:30
 10/10 anonim ***** válasza:

nem is az említett oldalt...


az igaz, amit írtak, hogy neten mindenkinek nagyobb a szája. viszont én régi csetes/gyakoris vagyok, és mást oldalt is figyelek. egyértelműen zuhan mindenhol a színvonal.

a neten megismert ismerőseim is rég otthagyták már a magyar oldalakat, és maradtak a h_lyék.


most néztem fel a gyaloglóra. épp vmi buta, beképzelt 40 éves nő dicsekszik, h leugatott vkit, aki megbámulta, vagy mit tudom én..fárasztó.


nem szeretem a szót, de szinten mindenhol csak prolik vannak már.

2021. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!