Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehetek jobb ember?

Mitől lehetek jobb ember?

Figyelt kérdés
Szeretek elfogadni embereket, velük beszélgetni és ökörködni. Nem tudok egyik nemre se úgy tekinteni, mintha bűne lenne az aminek érzi magát. Nekem bajom se lenne barátkozni ellenkező nemű emberrel ők is tudnak jófejek lenni vagy viccesek. :D Mert a helyemen most nem igazán érzem azt, hogy megbecsülnének vagy valami ez meg olyan rossz érzés. Hogyan lehetek jobb? Vagy elfogadottabb?

2021. szept. 28. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek szeretnél megfelelni és miért?


Ha még soha nem tettél törvénybe ütközőt, miért nem vagy elégedett magaddal?


A külső tulajdonságaiddal nem vagy elégedett?

2021. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tettem törvénybe ütközőt csak nem tudom, olyan nehéz most szocializálódni.
2021. szept. 28. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyél visszatetsző, szerintem ne hangoztasd a homoszexualitásodat, azt tartsd meg annak, akivel komolyabban akarod. Továbbá, ne légy rámenős az elfogadással - akinek nincs rá szüksége, azzal nem kell éreztetni. Azt hiszem, tudom miről beszélsz, mert én is szeretnék így jót tenni másokkal, keresem azokat akiknek szüksége van a szeretetemre, elfogadásomra, de nem találtam. (Talán jobb is?) Azt hiszem, ez olyan, ami majd magától fog jönni, amikor nem keressük.
2021. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy pontosan mit hiányolsz. Ha kedves, derűs, elfogadó ember vagy, akkor a legtöbb embernél jobb vagy. Legalábbis lelki értelemben, ami szerintem a legfontosabb. Azok az emberek, akikre messze a legnagyobb örömmel emlékszem, ilyenek voltak. De ezt nem biztos, hogy látványosan meghálálják vagy viszonozzák; ez jellemző példa arra, amit természetesnek vesznek, és majd csak a hiánya fog feltűnni a környezetednek.


Vagy lehet, hogy túl komolytalan vagy, és ez már nehezére esik a környezetednek? Akkor érdemes lehet visszább venni, persze mindenkinek soha nem fogsz megfelelni, és soha nincs is mindenkinek igaza.


Úgyhogy a leírtak alapján azt hiszem, nincs itt semmi baj; pontosabban kellene meghatároznod, mi hiányzik. Az pedig nem tiszta számomra, hogy miért tartottad fontosnak hangsúlyozni az elfogadást, az ellenkező neműeket és a "bűnös identitást" a fentiekkel összefüggésben. Az előző válaszomban leírt sejtést gondolom erre magyarázatnak.

2021. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!