Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Fél éve ismertem meg ezt a havert egy buliban. Jó fej volt, részegen nagy műsorokat nyomott. Telt az idő és egész jó haverok lettünk, már a barátomnak tekintettem, elmondta minden baját ha úgy volt, sokszor találkoztunk. 1 hónapja történt a dolog, furcsa volt mert nagyon találkozni akart, 1 héten keresztül minden nap felhívott hogy mikor érek rá, sose hívott ilyen sűrűn, én nem értem rá sok dolog miatt de hétvégén megtörtént a találka. 40 percet beszélgettünk , majd elkezdte mondani hogy a mamája nagyon beteg és hogy adjak neki kölcsön 30 ezer forintot. Sose kért előtte, nincs sok pénzem de gondoltam fontos a dolog, megbíztam benne ezért adtam neki. Miután megkapta 10 perc után le is rázott, hogy neki fontos dolga van. Akkor már nagyon gyanakodtam hogy itt valami gáz van ezzel az emberrel, ideges is voltam mert potyára mentem be a városba. Aznap este lehetett olyan 11 óra körül, láttam hogy kirakott a napjába egy képet ahol egy joint volt a szájába a kezébe meg egy üveg whisky, 3 sráccal bulizgattak. Akkor már rájöttem mivan, hogy átvert, gondoltam akinek ilyen beteg valakije nem buliztak vígan a haverokkal, na meg ami aznap történt, hogy ilyen hamar lerázott. Rossz érzés volt, mikor az ember közel enged magához valakit, azt hiszi hogy benne megbízhat, aztán így átveri. Azóta nem is nagyon ír vissza, talán hetente, és ha kérem vissza a pénzem mindig tereli a témát. Találkoztam amúgy a napokban egy közös ismerőssel, ő mondta hogy ezt vele is megcsinálta meg jó pár emberrel, és hogy egy hazug drogos a pali. Nem értem minek jópofizott ennyi ideig ha csak annyit látott bennem hogy van egy srác akit be lehet húzni, vagy mi járt a fejében? Pénzemet gondolom már sose látom, igaz? Mit gondoltok az ilyenről?

2021. aug. 31. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Feltudod baszni drogfogyasztásért. Ha találnak nála ő is megszopja🤣
2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem máskor ne adj senkinek se kölcsön és örülj neki, hogy legalább kiderült, hogy milyen valójában.
2021. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!