Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezen az oldalon volt már...

Ezen az oldalon volt már olyan ember az életetekben akivel közelebb kerultetek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel beszélgettünk de kiderült hogy neki barátnője van. Nyilván nem társat keresek de annyira közös nevezőn voltunk hogy eltudtam volna képzelni többet is. Mivel nem mert kilépni a kapcsolatból így megszakitottam a beszélgetést de még mindig szoktam rá gondolni.
2021. szept. 12. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy hasonló egy családos tanárnénivel :D Amikor nyilvánvaló lett, hogy nem elég bátor, hogy fizikálisan is egymás szemébe nézzük lassan elvesztette a dolog azt az intenzitását nekem.
2021. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Több mint másfél évig éltem együtt egy itt megismert lánnyal.
2021. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
két barátnőm volt az oldalrol az egyikkel távkapcsolatban voltunk egy jó darabig majd 1évig együtt éltünk, majd a másikkal is távkapcsolat majd együtt éltünk egy rövid ideig
2021. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismertem meg a férjemet 5 éve, jövő hónapban érkezik a kislányunk.❤️
2021. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Több alkalmi d*gópajtit (egyértelműsítsük: fiút) ismertem meg itt, az egyikkel 3 hónapig együtt is voltam.

F/52

2021. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es!

Gratulálok! De jó ilyet olvasni:)

2021. szept. 12. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt kb. az van, hogy emberek jönnek-mennek. Néha van fénykép, de a lényeg, hogy inkább sokan tipliznek.
2021. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor komolyra fordulna, vagy több lenne belőle akinek van férj/feleség, barát/barátnő mindig a biztosabb felé fog dönteni, még ha nem boldog a biztonságra törekszik mindenki, a bizonytalanba egyik sem fog belevágni, főleg, ha több éves kapcsolat és gyerek is van a háttérben..


én is ezeket tapasztaltam..volt akivel jól beszélgettünk, a férfi elárulta, hogy családja/feleség van, beszélgetni pedig nem tilos, feleség bejutott a levelezőbe megtalált egy két levelet, aztán irt nekem...


ha nem akartok konfliktusokat/ és barátságot vesziteni, töröljétek az előzményeket...

2021. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
#8 én ezt nem gondolom. szerintem sokszor szebb a bizonytalan :)
2021. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 persze, hogy szebb a bizonytalan rövid távon aláírom igy van, vonzó, izgalmas, azoknak akik mernek kockáztatni /rövid távon/, de akik biztonságra törekednek és igy élik az életüket azok nem fogják a bizonytalant választani ha lépni kell, mert van mit veszteni/ család/gyerek stb.. még ha szebb is...:-) ezt úgy hivják, hogy tudatos/következetes döntés.
2021. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!