Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeres emberek, érezted már...

Sikeres emberek, érezted már úgy magad, hogy senki nem kíváncsi rád, de a sikereidre igen?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom feltenni ezt a ķérdést, úgyhogy ha valaki okosabb nálam korrigálhat egészen nyugodtan.

Ergo vidd nyugodtan az ötleteidet, eladjuk, megvalósítható vagy akármi amivel foglalkozol. De te kicsit sem érdekelsz bennünket.

Nem csömörlöttetek meg attól, hogy csak a siker magánélet meg nulla, mert a kutyát nem érdeklitek?

Hogy éltétek ezt meg?



2021. szept. 30. 00:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzek... Orvos vagyok, vállalkozó jól keresek, de magánélet semmi. Ha nem dolgozni kell akkor senkit nem érdeklek.
2021. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem érdeklek senkit, sikereim meg nem igazán vannak. De ha lennének, akkor is csak egyedül örülhetnék nekik.
2021. okt. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!