Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet manipulálni...

Mennyire lehet manipulálni egy félénk, lelkileg labilis embert?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van egy visszahúzódó, instabil ember. Mennyire lehet átformálni vagy akár saját képünkre formálni?

2021. okt. 1. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én félénk és önbizalomhiányos lány vagyok, ennek ellenére könnyebben tudnál egy betondarabot kifaragni a körmeiddel, mint engem átformálni vagy manipulálni. A két dolog nem függ össze. Egy nagyhangú, nagyképű ember is lehet manipulálható, főleg ha elég ostoba vagy nincs tapasztalata egy adott dologban.
2021. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, nagyon nagy hangon mondod, hogy téged nem lehet manipulálni, ennyire ismered magad? Ha találkozol egy fiúval, aki szimpatikus neked közelebbről megismered, akkor komolyan azt hiszed, hogy te nem mondanál el magadról semmit? Inkább nincs önismereted. Ugyanúgy manipulálható vagy, mint bárki más, minél nagyobb hangon mondogatod, hogy nem, annál könnyebben. Álomvilágban élsz. Aki manipulálni akar, pont abban bízol meg a legjobban, csak nem találkoztál ilyennel. A másik dologban igazad van a nagyhangú, nagyképű emberek is manipulálhatóak.
2021. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 a személyes tapasztalataim alapján mondom, és sajnos volt már abból elég. Mondjuk én mindig is különc voltam, az IQ-m is magasabb az átlagnál. Persze mindez mellé sok negatívum társul.
2021. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon az voltam, de vagy a picsaba kuldtem el, aki befolyasolni probalt, vagy csondesen leraztam.
2021. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!