Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit költötettek eddig...

Mennyit költötettek eddig szerencsejátékra?

Figyelt kérdés

Én fél éve játszom, fél év alatt szerintem sok pénzt elvertem.

Mindenesetre most úgy döntöttem, hogy abbahagyom és zároltam a számlámat mindenhonnan.


Én lottókat adtam fel illetve bet365-ön sportfogadásokat tettem.


A Bet-en vissza tudtam nézni, hogy eddig mennyit fizettem ott be, és ha összeadom, akkor 30.000 Ft jön ki.


A szerencsejatek.hu-n nem tudom visszanézni, legalábbis még nem találtam meg, viszont 50.000 Ft-ot biztosan befizettem már.


Ez fél év alatt 80.000 Ft kidobott pénz... Csak kisebb nyereményeim voltak fél év alatt, és azokból meg további fogadásokat tettem meg vagy lottót adtam fel, és gyakorlatilag most nullán vagyok.


Ti mióta játszatok és mennyit költötettek körülbelül eddig, illetve nyertetek -e nagyobb, jelentősebb összeget?


2021. okt. 3. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én a munkahelyi lottóban vagyok benne.

Egy ezres havonta.

Év végére általában vagy 50-100 ezerrel vagyunk pluszban, abból csinálunk egy bulit.

2021. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Heti egy lottószelvény. Egyszer volt egy hármasom, a hatos lottón. Egyébként full bukó az egész.
2021. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs sok értelme sokat játszani, úgy rengeteget buk az ember.


Azt találtam most ki, hogy csak havi egyszer adok fel egy lottót, az 300 Ft, és akkor éves szinten az csak 3600 Ft, és az esélyt mégis megadom annak hogy nyerjek.

2021. okt. 3. 17:12
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem számoltam, de mikor még voltak nyerőgépek a kocsmába, volt hogy egy éjszaka alatt elnyomtam az egész havi fizetésem. Az akkoriba olyan 140 körül volt. Ez pedig többször is megismétlődött. Összesen sok sok millió lehetett...
2021. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Van egy kollégám, aki havi szinten költ 50-70.000 ft között.

Sovány, és rendszerint ideggyenge.

2021. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az újságosom, néha kaparósban ad vissza, ha nincs aprója. Idén, már vagy 2X kapartam.
2021. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem sokat.Szerintem egész életemben talán ha 15-20 ezer forintot.Egyszer nyertem valamiféle sorsjegyen olyan 2000 forintot.
2021. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Pár ezer ft-ot sok év alatt, ha elmentem pár sörre, akkor már kapartam 2-3 szelvényt.

De nem akartam ábrándozni és hagytam a picsába az egészet, ezektől nem érdemes jó pénzt remélni.

2021. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sportfogadásra elég sokat (főleg kosár, foci), de pluszban voltam mindig is. Sokat nem nyertem soha rajta, csak pár tízezret pluszban, de sok pénzt még nem buktam.


Kapros sorsjegyet veszünk néha egy ezresért, hol bejön, hol nem, általában addig játszunk, amíg a kettőből legalább az egyik nem bukta. Csak akkor veszünk ugyanakkor újat, ha nyertünk vele.


Lottózni nagyon ritkán lottóztam, sosem nyertem, nem is annyira érdekel.


Ha szerencsejátéknak nevezhető, akkor tőzsdézni szoktam, szintén elég sok pénzt fektettem bele, de szintén nyereségesnek bizonyult. Legutóbb buktam rajta néhány ezret, mikor elkezdtek zuhanni az árfolyamok, de előtte abból is összeszedtem szép összegeket.

2021. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, szerintem 100-ból talán 1 ember jelentheti ki, hogy tényleg nyert rajta jelentősebb összeget és a befektetett pénz megtérült...


Akiket személyesen ismerek, ők sem nyertek semmit, pedig ők egy év alatt ők több százezer forintot eljátszottak, illetve az egyik kollégám 1 milliót bukott el...

2021. okt. 3. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!