Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit költötettek eddig...

Mennyit költötettek eddig szerencsejátékra?

Figyelt kérdés

Én fél éve játszom, fél év alatt szerintem sok pénzt elvertem.

Mindenesetre most úgy döntöttem, hogy abbahagyom és zároltam a számlámat mindenhonnan.


Én lottókat adtam fel illetve bet365-ön sportfogadásokat tettem.


A Bet-en vissza tudtam nézni, hogy eddig mennyit fizettem ott be, és ha összeadom, akkor 30.000 Ft jön ki.


A szerencsejatek.hu-n nem tudom visszanézni, legalábbis még nem találtam meg, viszont 50.000 Ft-ot biztosan befizettem már.


Ez fél év alatt 80.000 Ft kidobott pénz... Csak kisebb nyereményeim voltak fél év alatt, és azokból meg további fogadásokat tettem meg vagy lottót adtam fel, és gyakorlatilag most nullán vagyok.


Ti mióta játszatok és mennyit költötettek körülbelül eddig, illetve nyertetek -e nagyobb, jelentősebb összeget?


2021. okt. 3. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0-5 lottót adok fel hetente jó pár éve, előtte teljesen random volt. Egyéb szerencsejátékra sose költöttem
2021. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 2× megvettem majdnem az összes létező sorsjegyet: egyik alkalommal a 61%-t-, a másik esetben a 32%-át nyertem vissza.
2021. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!