Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abból lehet messzebbmenő...

Abból lehet messzebbmenő következtetéseket levonni a csávó értelmi színvonaláról, hogy nincs egyetlen könyve sem, viszont egy óriási tévéje?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem. A legtöbb férfinak egyetlen könyve sincs a szakmájához köthetőkön vagy épp az iskaolai éveiből vissza maradt könyvein kívül.
2021. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig azzal kezdem a randit a lányokkal, hogy szoktál-e könyvet olvasni. Saját tapasztalataim szerint akinek nincs, ők nem ütik meg azt az értelmi színvonalat, amit keresek.
2021. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sincsenek könyveim, e-könyveket olvasok.
2021. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem nagyon. Lehet hogy kvantumfizikáról meg relativitás elméletről szóló ebookot olvasgat a tévén.
2021. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen igen.

"Nem. A legtöbb férfinak egyetlen könyve sincs a szakmájához köthetőkön vagy épp az iskaolai éveiből vissza maradt könyvein kívül." - be is .....na, ha ez így lenne, jesszus...

2021. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 BeefEater ***** válasza:
79%

Ez nem jelent semmit. Én is csak e-bookot olvasok (minden nap használom az olvasót) de könyvem nem igazán van mert nincs hova tenni könyves polcot meg csak azért nem akarok, hogy legyen hova tenni a már kiolvasott könyveket.

A csávó értelmi színvonaláról úgy tudsz következtetést levonni, hogy beszélgetsz vele komolyabb dolgokról is.

2021. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
A mai lakáskultúra nem tartalmazza a könyvespolcokat. Ez nem jelenti azt, hogy attól még ne olvasna valaki. Ellenkezője is igaz, akinek vannak könyvei, nem biztos, hogy szeret olvasni.
2021. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Vagy igen, vagy nem.


Nekem is van egy ilyen férfi ismerősöm, akinek egy könyve sincs és nem is sokat olvas. De van egy hatalmas nagy tv-je, házimozi rendszer, miegymás.


Ennek ellenére az egyik legműveltebb és legkifinomultabb ember akit csak ismerek:a tv-jén ismeretterjesztő műsorokat, vagy szimfonikus előadásokat, koncerteket néz.

Ugyan könyvet nem olvas magától, de ha én viszek neki vagy ajánlok egy művet, pár nap alatt kiolvassa és értékeli :)

Mindegy, hogy szépirodalom, kortárs mű, vagy egy laza regény. Nyitott mindenre és tiszteli az értékeket, értelmes, okos és művelt ember, ami abból is látszik, hogy mindenről tud beszélgetni, legyen az politika, természettudomány, építészet, vagy hogy pl. hogyan készítik Olaszországban a versenyhegedűket. :D


Könyvespolc nélkül.

2021. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
A férjemnek sincs könyve itthon. De több gigabyte e-bookja van, és minden nap olvas :)
2021. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Ahhoz képest hogy itt mit mondtok, nagyon sok férfi ismerősöm van /2 egyetemre is jártam, szóval nem buta emberek vettek körül/, mégis a háromnegyede tankönyvön kívül semmit nem vett még a kezébe. Mégsem idióták....inkább ti vagytok sznobok ezzel az olvasási mániával. Mondom ezt olyan nőként, aki rendszeresen olvas.
2021. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!