Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként lehet hogy van "hatodik...

Nőként lehet hogy van "hatodik érzéketek"?

Figyelt kérdés

Lehet hogy véletlen, de már sokadjára figyeltem meg azt a jelenséget hogy amikor egy számomra csinos, vonzó nőt nézek hátulról, mert szép az alakja, formás a popsija stb. akkor feltűnően gyakran előfordult hogy hátrafordult mint aki észrevette hogy nézi valaki.


Pedig nem adtam ki hangot, nem csináltam semmivel zajt, mert utcán voltunk, nyáron, parkban, nagy zaj volt stb.


Szerintetek lehet valami ebben?


Szoktatok érezni ilyet hogy valaki néz titeket?



2021. okt. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

A 6.- érzék meg a "női megérzés" csak egy mese.

A nők mindig lesik, hogy nézik-e őket a pasik és főleg azt, hogy ki az aki nézi.

2021. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én érzem ha valaki néz, de nem tudom hogy ennek mennyi köze van ahhoz hogy nő vagyok.
2021. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vagyok nő, de így is megérzem, ha valaki bámul. Szerintem ez egy általános emberi tulajdonság. Talán még az őskorban fejlődhetett ki ilyen “hatodik érzék”, amikor élet-halál kérdés volt, hogy fel vagy-e rá készülve, hogy a magas fűből rád veti magát egy kardfogú tigris, vagy ilyesmi. Én se értem hogy működik, de nagyon sokszor van, hogy reflexből oda kapom a fejem valakire, aki akkor néz hirtelen másfelé, egyértelmű, hogy engem bámult addig. Egyszer azt hiszem egy ilyen videót is láttam, ez egy létező jelenség, ott is ilyesmivel magyarázták.
2021. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok és nem érzem meg, ha néznek. Ellenben nagyon jók az intuícióim és többnyire be is következnek azok a dolgok, amiket megérzek. Szerintem nem nemtől, hanem egyéntől függ.
2021. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek többsége nemtől függetlenül érzi, ha bámulod.
2021. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem nekünk van 6. érzékünk, vagy te csinálod baromi indiszkrét és türhő módon a nyálfolyatást.
2021. okt. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!