Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyek azok a tulajdonságok,...

Melyek azok a tulajdonságok, amik szimpatikusak lesznek egy másik emberben?

Figyelt kérdés

Itt most inkább a kisugárzásra gondolok és ennek részleteire nem feltétlen belső tulajdonságokra.

Az utóbbi időben illetve az életem során is mindig úgy éreztem, hogy 10/6 személynek biztosan nem vagyok szimpatikus és vagy attraktív.

Nem tartom magam csúnyának így nem is erre a részre gondolok hanem inkább arra az érzésre, mikor pl. meglátok valakit és rögtön meg szeretném ismerni.


Pszichológia szempontból vagy esetleg máshonnan tudtok erre valami következtetést mondani?


20N


2021. okt. 8. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10: Jól mondod, teljesen egyet tudok érteni veled.


A politikát meg csak azért hoztam ide, mert nekem ne mondja senki, hogy egy ember is azért szavaz bármely politikai pártra, mert őneki magának ebből hatalmas haszna lenne (a pártközeli embereknek igen, de a többségnek ugyanolyan szar marad az élete), tehát csak és kizárólag szimpatizálásról van szó.


Így van ez a női-férfi pártoknál is! :-)


...és egyikben sincs tudatosság, ha lenne, akkor nem lennének pártok és nem lennének kapcsolatok sem!

2021. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

7

Ha tudtál volna olvasni, tudnád, hogy a) én is olyan vagyok b) ez nem az elvárásokról szól

2021. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!