Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként ti mennyire...

Felnőttként ti mennyire vagytok bezsongva ha valami új dolgot szeretnétek venni pl tv, laptop, telefon, autó?

Figyelt kérdés

Mennyire kattog rajta az agyatok, és vagytok türelmetlenek amikor tudjátok hogy mondjuk egy hét, vagy csak később néhány hónappal tudjátok megvenni. Előtte mennyi idővel nézegetitek és milyen sűrűn a kínálatot hogy mi mit tud, mennyibe kerül stb?


Én egy új tv-t szeretnék venni, de már be vagyok zsongva. Pedig legalább 3 hónap mire megtudom venni. Minden nap nézegetem a webshopokat hol melyik mennyi stb. Normális ez? De régebben mikor új nagyob HDD-t vettem a számítógépembe akkor is hetekkel előtte elkezdtem nézegetni a kínálatot.



2021. okt. 8. 15:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10 Én is ugyanígy vagyok!

Én traktorhoz vettem egy ágaprító gépet amit 2 évig nézegettem mire összejött rá a pénz. Lehetett volna kiszállítással is kérni de annyira türelmetlen voltam hogy azt mondtam hogy inkább elmegyek érte kisteherautóval (190km).

Emlékszem mikor telefonáltak hogy másnapra reggelre beérkezik a telephelyükre és reggel 8-9-re mehetek érte, szinte aludni nem tudtam éjjel, annyira vártam hogy már reggel legyen.. :D

Már hajnali 4-kor elindultam hogy biztosan odaérjek időbe! :D

2021. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

:D

Én németországba mentem ki egy asztalos maróért bérelt kisteherrel, úgy hogy előtte soha nem vezettem kistehert... pedig leszállították volna 1 héttel később, de azonnal akartam :D, hazafelé féluton meg kellett állnon és aludtam egyet a raktérben a maró mellett... 400kg hideg fém.. az hideg ám :D de az öröm felmelegített :D

2021. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem örülök nekik. Inkább ne kelljen venni semmi újat, én azt mondom. Bár ezek a mai cuccok nem bírják tovább 5-7 évnél, úgyhogy pénzkidobás százezreket elverni ezekre, noha szükség van ennyi szórakozásra... 8 évesen vágytam egy Samsung S3-asra, amit meg is kaptam, de hamar ráuntam mert nem éreztem tartalmas időtöltésnek. Autót sosem fogok venni, két óra alatt eljutok gyalog a város egyik végéből a másikba. Nem tetszik ez a rohanó világ, jobb megélni a pillanatot, minden apró cselekvést. Kocsiból pl nem érzékelsz semmit a külvilágból, csak ülsz, nem mozogsz, még a levegő is más. Csak arra vágyom, hogy minél több időm legyen, amit a szabadban tölthetek el, a sok kütyü engem nem mozgat meg. 19L
2021. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

Na utolsó, majd ha 2 gyereket kell vinned, egyiket óvodába ebbe az irányba, másikat iskolába abba az irányba, utána haza, majd munkába...

Suli után a sulist lovagolni, az ovist közben a nagyihoz, aztán bevásárolni, felszedni a nagyinál a kicsit, elmenni a másikért a lovardába, aztán hazafele kirakni a különmatek tanárnál... hazavinni a kicsit, átadni a sluszkulcsot apának, és majd ő megy a gyerekért a matektanárhoz... és ez csak egy hétfő... majd akkor mondogasd, hogy te soha nem veszel autót :D

2021. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14# Hol írtam, hogy lesz gyerekem? Ami macerával jár, azt mellőzöm az életemből. Tudom, mennyit vagyok képes vállalni, aszerint soroltam fel az igényeimet is.
2021. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19 vagy... minden 19 éves így gondolkodik... aztán a többségnek benő a feje lágya... terjünk vissza a témára pl 15év múlva...
2021. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16# Ismerem ezt a szöveget... Tudod nem mindenkinek való gyerek, és ez kortól független. Én belátom, hogy alkalmatlan vagyok erre, pláne hogy magamat sem tudom ellátni egészségi okokból. 15 év múlva visszatérhetünk, rajtam nem múlik. Te viszont el fogod felejteni ezt a témát velem kapcsolatban. Akinek olyan sok dolga van, mint Neked, nem képes észben tartani ennyi mindent, és nem is kell. A témát lezártam.
2021. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ahogy te is, 19 évesen én is így gondolkodtam... nekem is megvolt minden kifogásom, és én is hülyének néztem mindennidősebbet aki azt állítja, hogy tipikus kori sajátosság ez a hozzáállás... és hogy majd én leszek a kivétel, meg amúgyis én vagyok a legkülöncebb, biztos ki fogok lógni a sorból... de ebben semmi meglepő nincs, mert mint említettem, minden korodbelu így an ezzel :D
2021. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerettem volna válaszolni a kérdésre, de sajnos megint kinyílt a bicska a zsebemben ettől a 19 éves, "ha valami nehéz az életben, azt kiiktatom belőle, ja meg beteg is vagyok persze, de azért 2 óra alatt átgyaloglom a várost" típusú hipochonder hisztigéptől.

Ismerek (sajnos) ilyen embereket, ráesik az esőcsepp, már ő "beteg", ilyen krónikus beteg, olyan szervi baj stb stb, minden nap sorolja, hogy milyen sanyarú sorsa van. Óriási rinyagépek az ilyenek, ha tényleg van valamj bajuk, akkor az 99% pszichés eredetű, mert hipochonder meg mert egy b*lfasz. Nem tudod magad ellátni? Hallottál már arról, hogy vannak kerekesszékben élő emberek például, akik ellátják magukat? Mivel te 2 órákat meg ezek szerint egész napokat gyalogolgatsz a városban, sem a lábaddal, sem az állóképességeddel semmi baj nincs. Egyetlen szerveddel vannak komoly bajok: ez az agyad.

Hátha kigyógyulsz belőle.


Kérdésre válasz: tv, laptop, mobil stb lehető legsemlegesebben érint, sőt bosszankodok is, hogy új kell, a régi megszokott helyett. De ha hobbihoz kapcsolódó tárgy vagy sporteszköz, az már kicsit jobban felvillanyoz, de az sem ilyen eszelősen. :D

2021. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem. Utálom kiválasztani, kikeresni főleg az elektromos cikkeket, nekem ez munka.
2021. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!