Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy roma lány és magyar srác...

Egy roma lány és magyar srác kapcsolatáról milyen véleménnyel vagytok? Egy ilyen kapcsolatba mennyire ütközhet ki az eltérő kultúra és neveltetés?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez a 2 embertől függ. Gondolj bele ez olyan mintha arról írnál milyen 2 magyar kapcsolata, a romáknál is épp olyan különbségek vannak mint bármely más emberek közt, ez nem ütközik ki nagyon, legfeljebb ha rasszista az egyik fél, nyilván ha gettósat viszel az olyan is lesz, akár roma akár magyar.
2021. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Csak akkor kezdenék roma csajjal, ha:


- Szülei halottak.

- Rokonait sosem ismerte.

- Budai orvos/ügyvéd/bankár család nevelte.

- Így néz ki: [link]

2021. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

#2:

Pfff...na ilyen csajt te sose fogsz meghúzni. 😃

2021. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Anno randizgattam egy időben egy félig roma csajjal (az apja volt roma), fel sem tűnt, hogy az, nem látszott rajta, normálisnak is tűnt, szóval úgy voltam vele, hogy megér egy próbát a vele való párkapcsolat.


Hát kár volt.


Röviden, ahol laktak, az egy putri volt, szó szerint egy cigány putri volt, mindenhol kosz, retek, csótány, konkrétan inkább mentem el a boltba, és ettem hideg kaját egész nap, minthogy azokból a tányérokból és az evőeszközökből egyek, amik ott voltak, az apjának az alaphangereje is ordibálás volt, a csaj, mint utóbb kiderült, sokkal agresszívebb mint úgy általában voltak az emberek, szóval nem én soha nem jönnék össze még egyszer roma/félig roma/ negyed roma/ bármilyen arányú roma nővel.


Nem beszélve arról, hogy el nem tudtam volna képzelni egy olyan esküvőt, ahol a társaság fele romákból áll, vagy azt, hogy esetleg a közös gyerekünk romák kezében lenne, fúúúú belegondolni is rossz.

2021. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4. ügyes vagy, mert magyarból nincs ilyen? Arab nőkkel is vigyázz, lehet felrobban a lakás !!44négy4!!!4!

Az életkörülmények se jelentenek feltétlen változást, magyarba is tudok gazdagot aki mellett a potrohos ci*ány is elbujhat mert még a potroha is nagyobb.

2021. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nalunk is kosz meg rendetlenseg van,aztan nem vagyunk ciganyok,csak sokat dolgozunk.
2021. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Látszik azért van itt rasszista aki jogosnak is érzi mer mind olyan..
2021. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel különösen óvatosnak kell lenni mert mégha a lánnyal személy szerint nincs is semmi probléma, a családja jó eséllyel problémás. Lejáratnak nyilvános helyeken a viselkedésükkel, pénzt tarhálnak tőled, ,,visszautasíthatatlan üzleti ajánlatokkal" bombáznak, megpróbálnak beszervezni drogdealerkedésbe vagy hasonló tevékenységekbe stb.
2021. szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!